Skocz do zawartości

problem z zamontowaniem polksiezyca


JeLoN3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!!!

 

 

 

Zrobilem generalny remont silnika wsk 125ccm i nie wiem jak zablokowac sprezyne polksiezycana karterze.Nie widac zadnego kolka ani sroby na kartrrze i nie widac tego na zadnym ze schematow.

 

 

 

Wszystkim z gory dziekiuje!!!!!!!!!!

Edytowane przez JeLoN3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz nie. Spręzyna jest mocowana jedym końcem w wycięciu w półksięzycu (w kołnierzu am gdzie wchodzi wałek) a drugi jej koniec zaklada się między 2 odlewy w komorze sprzęgła - takie jakby nadlewy/jezyczki między ktore wejść powinno oczko spręzyny i sie tam zablokować.

 

Na poniższym foto zaznaczyłem o jakie odlewy chodzi. Jest to przykład silnika S34 ale rozrzusznik jest ten sam i to samo mocowanie spręzyny ktora tez jest taka sama jak w WSK. ;)

 

http://www.wbv.pl/gallery.php?entry=images...zgfmmmk5w2m.jpg

 

pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz nie. Spręzyna jest mocowana jedym końcem w wycięciu w półksięzycu (w kołnierzu am gdzie wchodzi wałek) a drugi jej koniec zaklada się między 2 odlewy w komorze sprzęgła - takie jakby nadlewy/jezyczki między ktore wejść powinno oczko spręzyny i sie tam zablokować.

 

Na poniższym foto zaznaczyłem o jakie odlewy chodzi. Jest to przykład silnika S34 ale rozrzusznik jest ten sam i to samo mocowanie spręzyny ktora tez jest taka sama jak w WSK. :biggrin:

 

http://www.wbv.pl/gallery.php?entry=images...zgfmmmk5w2m.jpg

 

pozdro.

 

 

To nie tutaj, ale dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...