Unicron Posted March 18, 2008 Share Posted March 18, 2008 (edited) Witam Czy ktoś może się orientuje jakimi elementami różni się wersja goła od zabudowanej? Mam wersję gołą i chciałbym zamontować czachę - z tego co widziałem na zdjęciach, różnią się tylko czachą i światłami, a reszta jest taka same, dzięki czemu wystarczy kupić i zamontować czachę i wszystko będzie ok. Czy mam rację; a może są jakieś drobne szczegóły które utrudniają/uniemożliwiają takową przeróbkę?? Edited March 18, 2008 by Unicron Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
e-Tomo Posted April 2, 2008 Share Posted April 2, 2008 FZ6N ma poza brakiem "czachy" prosta kierownice, linka sprzegla idzie inaczej - zaslania stacyjke poniewaz nie ma prowadzenia w stalowym pancerzu przy klamce, inne lusterka - mocowane do kierownicy. Poza tym inne malowanie.Pozdrawiam. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.