Skocz do zawartości

Kinroad


bartek10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestescie porzal sie boze znawcami!!!Na początku chciałem wiedziec cos o tej maszynce i tak mnie straszycie ze juz chciałem go odmienic ale jerzdze juz 4,5 tys. kilomewtrów i bardzo dobrze sie sprawuje pod warunkiem ze jezdzi sie na przeglągy i przedewszystkim sie DBA o motor.Wasze opinie są mylne a Kinroadem jezdzi sie bardzo dobrze i polecam go jako pierwsze moto.

 

Tak Ty sie lepiej na tym znasz... udowodniles to kupujac takie cos :D

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ray masz racje

kazdy chwali to co ma, niepowie ze kupił gówno, moze ty tez masz wyrzuty, mialem to coś rok wiec moge sie wypowiedziec o tym czyms w dosc szerokim zakresie, moze masz szczescie i trafiles na dobry egzemdlarz ,rzycze ci tego :D

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak,ostatnio moj kolega sobie kupil takiego samego kinroada jak twoj..

Osiągi to juz wiesz ze zadawalające nie są .. ja nie mówie ci nic po złosci.. po prostu sam miałem chinczyka to wiem jak to sie psuje.. puki jezdzi sprzedaj go.. i kup cos markowego...

Powtarzam mówię to bo chce ci pomóc żeby potem moto nie stał w garazu bo jak sie zacznie psuc to skonczysz tak jak ja .. 3500 w plecy .. wszystko sie zepsulo od silnika po amortyzatory,rozrusznik,2 gazniki i wiele wiecej..

a jezeli nie masz zamiaru sprzedawac to jezdzij.. nie wszystkie sie tak rozpadają .. zalezy tez jak kto dba ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie to co masz na liczniku decyduje o frajdy z jazdy. Ja posiadam takiego sprzęciora i dużo lepiej zwija się spod lights niż te wasze skuterki i przynajmniej ma wygląd. Dbam o niego i cieszę się jazdą. A tak apropo to gratuluję zakupu. To jest nas dwóch. Oby więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie umie jeździć lub robi cuda to rozlecieć mogą się już po wyjechaniu z salonu. A dołączając do grona użytkowników skuterów stajecie się zombie :buttrock: Czy tylko marka się dla was liczy? Chińskie też dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...