Skocz do zawartości

koszt chromowania


orzeł175
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie chciałbym pochromować bak w mojej jawie 250 i kolanka jaki może być koszt tego i jeszcze chciałbym pomalować koła i jakim lakierem pomalować bo zwykłą srebrzanka nie za bardzo co proponujecie może jakiś srebrny metalik samochodowy co wy na to licze na was:d macie większe doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak 300PLN, kolanka 150PLN. W roznych miastach ceny sie nieco roznia. Kola, piaskowanie+proszek - 60PLN sztuka. Za 80 kupisz nowki obrecze z ag-motu. Chcesz tym jezdzic po polach, czy miec pelen wyremontowany wizuaalnie i technicznie motocykl? Jesli ta druga opcja, to przygotuj sie na spory wydatek. Moja pochlonela ponad 3000PLN i jeszcze chce wiecej. :P Ktos kiedys powiedzial ze "zabytkowy motocykl to drogi motocykl". Decyzja nalezy do Ciebie. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak chcę mieć porządnie zrobiony motocykl ponieważ jest to pamiątka rodzinna od nowości w rodzinie za żadną cenę nie do sprzedania w te wakacje planuje ten bak zrobić kolanka i może jeszcze na koła starczy ale wiadomo jak sie ma 16lat sie nie pracuje to sie dorabia w wakacje w sadzie na rwaniu wiśni itp:d ale myślę ze 2-3lata dam rade ważne ze papierki są w każdej chwili mogę zarejestrować jak sie zrobi lepiej to zapodam fotki pozdrawiam osoby które myślą tak jak ja czyli ze jak robić to porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem remont jak mialem 15 lat, teraz 17 mi stuknie i motorek tylko czeka az mu szlif cylindra zrobie. :bigrazz: Ciesze sie ze tak myslisz, 80% ludzi w naszym wieku to "agrotjunerzy". ;) Sledz allegro, ja tam kupilem bak po chromowaniu (podklad-miedz) za 100PLN! Okazje sie zdarzaja. :crossy: Moja CZ wyglada tak: http://polskajazda.pl/Motocykle/CZ/175_450/20749 efekt jest wyjebongo. :icon_mrgreen: Lsni sie jak psu jajca. Jakbys kupowal jakies czesci to wal do mnie. Jade do Ostravy koncem miesiaca po graty to moge Ci cos kupic i przyslac. Maja wszystko-nawet rurke smarowania wachacza! Rzuc jakies fotki zJawy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom spoko spoko jak będę miał kasę to dam znać.Opisze historie jawy więc tak wujek mojego wujka kupił ją nowa w Polmozbycie jeździł dbał miał warsztat wiec jak coś padło to odrazu zostało zrobione potem dał w prezencie wujkowi mojemu on natomiast jeździł nią sporo czasu raz mu sie skrzynia rozsypała to kupił jawę na części u sąsiadki stała taka sama jawa mąż sąsiadki umarł więc była jej niepotrzebna była rozszabrowana przez bandytów:d ale najważniejsze rzeczy były więc przełożył ślinik do swojej jawy przebił numery i gitara potem jeździł w końcu kupił samochód zaporożca i moto wyrejestrował potem jeździł na swojej tablicy rejestracyjnej bez dowodu heh mówił ze go nie zatrzymywali bo już go znali raz tylko uciekał przed warszawą uciekł noi w końcu poszedł do wojska motocykl tak jak stał wylądował w garażu czyli cały w błocie przykryty został plandeką był to 76r noi potem jak wrócił z woja to już jej nie ruszał bo miał samochód syrenę r-20 noi w 2006r po raz pierwszy od 76r została odpalona nalana świeża benzyna nowy akumulator tylko przeczyslismy gaźnik i koła nappowalismy i kosi mam cylinder po szlifie i tłok nowy muszę tylko kupić pierścionki ale to już jak sie rozłoży ja na części do remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem remont jak mialem 15 lat, teraz 17 mi stuknie i motorek tylko czeka az mu szlif cylindra zrobie. :icon_razz: Ciesze sie ze tak myslisz, 80% ludzi w naszym wieku to "agrotjunerzy". :eek: Sledz allegro, ja tam kupilem bak po chromowaniu (podklad-miedz) za 100PLN! Okazje sie zdarzaja. :biggrin: Moja CZ wyglada tak: http://polskajazda.pl/Motocykle/CZ/175_450/20749 efekt jest wyjebongo. :buttrock: Lsni sie jak psu jajca. Jakbys kupowal jakies czesci to wal do mnie. Jade do Ostravy koncem miesiaca po graty to moge Ci cos kupic i przyslac. Maja wszystko-nawet rurke smarowania wachacza! Rzuc jakies fotki zJawy;)

"agrotjuner"... dobre. Kupuje... he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...