Jump to content

Motor dla 16-latka

korfan
 Share

Recommended Posts

OK, wiec dziękuje wszystkim tym którzy dali mi te jakże oświecające linki -.- Zbychuda jedyny raczył mi wyjaśnić co to jest i jestem tobie za to bardzo wdzięczny. Więc kontynuując jazda terenowa odpada. Czyli pozostaje ścigacz. Na razie na tym się zatrzymamy bo nie widzę sensu większego wgłębiać się w szczegóły póki nie nauczę się jeździć. Dzięki wszystkim (a co mi tam) za pomoc albo za chęci. Pozdrawiam Krystian

to jest cross http://www.bikepics.com/pictures/516515/

to jest enduro http://www.bikepics.com/pictures/236201/

różnice- crossa nie można zarejestrować i jeździć nim po drogach publicznych, nie ma kierunków, dozownika i wszystkiego co oznacza zbędną masę. Ponadto utrzymanie crossa, który ma 40km ze 125cm pojemności to koszmarne pieniądze.

Dla ciebie podejrzewam że dobre moto to:

-kawasaki kmx125

-yamaha dt125

-suzuki dr125

Dwa pierwsze to 2T a trzeci to 4T, ma trochę mniej mocy ale też mniej pali i ciągnie od niskich obr.

Naucz się jeździć, uzbieraj na kurs, zdaj, uzbieraj na moto i jeździj

Pzdr.

Dlaczego ^^? Przecież napisałem, że dopóki nie nauczę się jeździć nie wsiądę na porządniejszy sprzęt. Nie rozumiem aluzji :clap:

EDIT

Już kapuje. Ale to ty mnie źle zrozumiałeś. Ja na ścigacza nie wsiądę dopóki sie nie nauczę jeździć;p a tak pozostaje WSK JAWA MZK Komar xD na pewno jakiś Romet :crossy: albo bóg wie jeszcze co. Pozdrawiam Krystian

Edited by korfan

Dlaczego ^^? Przecież napisałem, że dopóki nie nauczę się jeździć nie wsiądę na porządniejszy sprzęt. Nie rozumiem aluzji :P

To nie aluzja to byl zart. ;)

Powodzenia w nauce jazdy na moto.

:crossy: :buttrock:

@Sofik

mnie się także podoba , widziałem to , to u znajomego w sklepie bardzo ładnie chodzi , jak za te pieniądze fajny sprzęcik ale ja i tak wolę romet K 125 , ma hamulec tarczowy z przodu i trochę ładniej wykonany .

sry za offtop

a koledze 16-letniemu polecam Charta sam się na nim uczyłem jeździć był to mój pierwszy ,,motocykl" wspominam jak bezawaryjny i sympatyczny sprzęt , pzdr

Dlaczego ^^? Przecież napisałem, że dopóki nie nauczę się jeździć nie wsiądę na porządniejszy sprzęt. Nie rozumiem aluzji :D

EDIT

Już kapuje. Ale to ty mnie źle zrozumiałeś. Ja na ścigacza nie wsiądę dopóki sie nie nauczę jeździć;p a tak pozostaje WSK JAWA MZK Komar xD na pewno jakiś Romet :bigrazz: albo bóg wie jeszcze co. Pozdrawiam Krystian

Naprawdę myślisz że na sprzętach, które podałeś byś sobie nie zrobił krzywdy. :banghead:

Naprawdę myślisz że na sprzętach, które podałeś byś sobie nie zrobił krzywdy. bigrazz.gif

no to zależy od wagi mi w sumie zdaża sie nawet na ogarze coś rozciąc wywalić się jak świruje za bardzo :)

:notworthy: korfan

a wsk125 nie lekceważ :crossy: wejdź sobie na youtube zobacz co ludzie wyprawiają na tych motorkach........on w suchych danych wygląda nieciekawie 8KM 125ccm ale w rzeczywistości jest dosyć mocarny :crossy: ludzie robią np często na tych silnikach enduro i świetnie dają rade w terenie .........do tego ten silnik jest niesamowicie prosty częsci tanie.....świetna propozycja na początek.....do tego jest niedrogi....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

• 3 weeks later...

Na drogę - może NSR 125 - cena ok 6 tys zł

Uniwersalne moto ( turystyczne enduro ) YAMAHA TDR 125 - cena ok 5 tys zł

silniki 2T - niezłe przyspieszenie jak na 125 , 4T 125 odradzam - nie mają kopa ;) :icon_mrgreen:

i po problemie :) :cool: