Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Równać?Hmm on nawet przewyższa(przynajmniej w mieście) te motury przynajmniej do pierwszego zakrętu:).Poza tym poszukaj bo ze 2 miesiące temu było coś o tym.

 

Przewyższa pod względem wagi i ceny :biggrin:. 86KM < 150 KM. Warrior nie ma najmniejszych szans z XX czy R1. No moze na pierwszych 100 metrach (R1 mozna pociągnać na pierwszym biegu do 150km/h). Jak ktos chce jeździć szybko to niech zapomni o chopperach/cruiserach.

 

A temat rzeczywiśce był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o motorku Yamaha Warrior ?

moze on sie równac ze scigaczami ?? np R1 ?? albo cbr 1100 ?? ;p

zaiste świetne zestawienie. To Tak jakby porównać Tira ze sportowym autem. I jedno i drugie ma dużą moc, ale prezznaczenie zgoła inne :biggrin:

Odpowiedź brzmi więc. Warrior nie może się równać ze ścigaczami. Po prostu.

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie równać czy nie może.... zdania napewno bedą podzielone a i argumenty pewnie też zasadne jak i w jedną tak i w drugą stronę. Jako użytkownik mogę jedynie powiedzieć ze jest to dość mocny sprzęt, dobrze zachwoujący się w zakrętach pomimo swoich prawie 300 kg i napewno godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Warrior mógł równać się ze sportami to też byłby obklejony plastikiem i carbonem... :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie równać czy nie może.... zdania napewno bedą podzielone a i argumenty pewnie też zasadne jak i w jedną tak i w drugą stronę. Jako użytkownik mogę jedynie powiedzieć ze jest to dość mocny sprzęt, dobrze zachwoujący się w zakrętach pomimo swoich prawie 300 kg i napewno godny polecenia.

 

na taka odp czekałem dzieki wielkie :-) wkoncu jakis posiadacz tego cuda ;-)

ile ten motorek pali na trasie przy normalnej jezdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile pali ?? hmmm nigdy tego nie mierzyłem ale myśle ze bedzie to przedział miedzy 6 a 9 l w zależności jak sie mu odkręcasz. Założylem wydechy V&H wiec odkręcenie przypomina start odrzutowca..... no i jak to kiedyś napisał jeden z kolegów na forum - przy tym dzwięku kierowcy puszek mają zdecydowanie wiekszy respekt i przy dojeździe do auta widzę "duze oczy" we wstecznym lusterku hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warrior- cudowny sprzęt :!: Może kiedyś... :)

Pytanie brzmiało, czy ten sprzęcik może się równać z R1 czy XX.

Moja odpowiedź brzmi, że oczywiście, wręcz nawet zdecydowanie wygrywa :!: :!: :!:

 

 

 

 

 

...dlaczego wszyscy patrzą przez pryzmat przyspieszeń i prędkości :?:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz co sądzę? SUBIEKTYWNIE - takie nie wiadomo co to... Ni to chopper, ni to cruiser, ni to drag, ni to ścigacz... Podobnie jak V-max. Ciężko zaklasyfikować. Wizualnie wujątkowo mi nie leży, o walorach technicznych się nie wypowiem bo nie miałem z nim kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo o to chodzi przeciez! moto musi byc mocne i szybkie!!!

 

Tiaaa... współczuję jeśli to Twój prawdziwy światopogląd.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o motorku Yamaha Warrior ?

moze on sie równac ze scigaczami ?? np R1 ?? albo cbr 1100 ?? ;p

 

Motorków chyba się jednak nie porównuje. Sam mam Wildka i znam jego za i przeciw. Ostatnio jedna z fanek sprzęta pozwoliła mi dosiąść Intrudera 600. I się zdziwiłem. Sprzęcik niczego sobie no i Ona na nim. Po prostu odlot. Maszyna musi pasować do jeźdźca i na odwrót. I nie myślę o wyglądzie, tylko o psychice. Kocham cruisery i toczenie się na drodze. Lubię patrzeć na plastiki ale wybiorę enduraka-turystyka typu BMW GS-a. I tak dalej i ...

Także nie pytaj tylko wsiądź na motorka i jedź, jak go poczujesz to będziesz wiedział, a tak to tylko wsadzasz kij w mrowisko takimi pytaniami :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...