Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koleżanki i kolegów, jestem od niedawna posiadaczem Warriora 2008. Modyfikacji zero i póki co taki mi się podoba, ale zobaczymy co przyniesie czas 😉 Od momentu zrobienia zdjęcia wyleciało oparcie dla pasażera, bo irytowało mnie ciągłe zawadzanie o nie nogą. Ogólnie jestem zachwycony tym motocyklem i na pewno zostanie ze mną na bardzo długo 😃

Przy okazji pytanie. Ponieważ mój jest ściągany z USA, mam na ramie tylko naklejkę znamionową typową dla amerykańców. Czy jest tu na forum ktoś z Warriorem z polskiej dystrybucji kto mógłby wrzucić zdjęcie polskiej wersji (oczywiście VIN może być zamazany)?

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze!

20210504_132320.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam VIN na główce ramy i mam naklejkę znamionową na prawej ladze ramy od wewnątrz (okolice końcówki dźwigni hamulca). Ale to jest amerykańska naklejka, a byłem ciekaw jak wygląda polska, bo według polskich przepisów wymagana jest homologowana głośność w DB przy podanych obrotach/min., a na mojej tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam,
...a ja posiadam na sprzedaż używany tłumik dedykowany do WARRIOR-a (sprzedałem moto... i został mi tłumik). 
Firma ROADHOUSE... głośny gdy trzeba.
Końcówka montowana jest pod oryginalny kolektor.
Mam zestaw z wszystkimi śrubami oraz uchwytem do montażu. Nic nie trzeba ciąć, przerabiać...
Więcej info już na priw.
Pozdrawiam R

spacer.png

511 Kletno 2011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...