Skocz do zawartości

Ghost Rider 5 Back to basics


Vatzeque
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już o GR mowa to znalazłem ciekawy filmik http://pl.youtube.com/watch?v=dqNyp4LrUSo

 

 

 

 

UPS SORKI CHODZIŁO MI O http://pl.youtube.com/watch?v=jV9_3FhLHLI <--TEN FILM ;)

Edytowane przez Czarek-fighter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A film taki sobie... Czyżby przechodzili na nocne wojaże samochodem? Motocykle się już znudziły? Za dużo motywu z samochodem a za mało z motocyklem. Jednie co dobre to jak grzeje na sankach za samochodem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sądząc po tym filmiku to będzie miał nieco ponad 40 lat moim zdaniem, nie mówie ze to wyklucza z jazdy broń Boże, ale sposób w jaki on jeździ w tym wieku jeszcze .... no koleś ma jaja.

No ponoć z wiekiem sie mądrzeje, a jego jazda nie należy do najbezpieczniejszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przecież wszystko jak dobra bajka. Wierzycie w to że udało by mu się uchodzić przed prawem gdyby to wszystko co robi było faktycznie naturalne a nie reżyserowane, jeszcze w Szwecji na dodatek? wydaje mi się ze to jest jakiś układ i długo ciągnący się film o nieustraszonym jeźdźcu, którego przecież i tak Policja nie goni naprawdę i nigdy też nie złapie... takie odnoszę wrażenie. Jeszcze do tego cała czołówka filmu, spis wszystkich sponsorów w tym nawet była strona policji szwedzkiej:) I oczywiście nie kapnął by się kierowca tego Forestera że ciągnie kolesia na sankach za sobą:]

 

Co do filmu to ten ostatni jakiś taki nudny, zwłaszcza ta jazda na moto, widziałem lepsze na YT i to w wykonaniu "amatorów", oczywiście są momenty tak jak ktoś wyżej napisał ale....

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przecież wszystko jak dobra bajka. Wierzycie w to że udało by mu się uchodzić przed prawem gdyby to wszystko co robi było faktycznie naturalne a nie reżyserowane, jeszcze w Szwecji na dodatek? wydaje mi się ze to jest jakiś układ i długo ciągnący się film o nieustraszonym jeźdźcu, którego przecież i tak Policja nie goni naprawdę i nigdy też nie złapie... takie odnoszę wrażenie. Jeszcze do tego cała czołówka filmu, spis wszystkich sponsorów w tym nawet była strona policji szwedzkiej:) I oczywiście nie kapnął by się kierowca tego Forestera że ciągnie kolesia na sankach za sobą:]

 

Co do filmu to ten ostatni jakiś taki nudny, zwłaszcza ta jazda na moto, widziałem lepsze na YT i to w wykonaniu "amatorów", oczywiście są momenty tak jak ktoś wyżej napisał ale....

 

Też mi sięwydaje, że coś z reżyserki jest. Na pewno zapie*dalanie na sankach za samochodem. A z tymi pościgami to też dziwna sprawa... Zapie*dala koleś przez miasto, goni go śmigłowiec, kilka radiowozów i on im ucieka...? Co najmniej dziwne, że Subaru ucieka nawet śmigłowcom...

 

Ogólnie to wydaje mi się, że to jest najgorsza ze wszystkich części Ghosta. O ile można w ogóle powiedzieć, że to co oni robią jest fajne :crossy:

 

DNO

 

W sumie nie trzeba argumentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle, przy wypuszczeniu nowej czesci odzywaja sie malkontenci, a to ze przekrecone liczniki, a to policja oplacona itd. Wiadomo, ze droga kazdej ucieczki jest wczesniej przemyslana, przejechana kilka/nascie razy, dlatego stoja na niej kamerzysci. Nie trzeba byc detektywem, by zauwazyc, ze gag z sankami to faktycznie podpucha i zapchajdziura, bo nie mieli wiecej materialu. Motyw z helikopterem... hmm a kto widzial ten helikopter? Ale spier*alanie przed policja to wg was rezyserka? Tzn co? Korupcja policji? Czy tylko wymalowany samochod na policyjne barwy...

Jak sie komus nie podoba to ok, mi tez to zbytnio nie lezy, ale przestancie na sile szukac dziur ktorych niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...