Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy zagladają tutaj bike'owcy z okolic Szczecina. Kurcze sezon powoli skończony. Może by tak zrobić jakie zakończenie... np. w Szczecinie... przy pifku... zawsze można pogadać, poznać nowych znajomych.. a na nowy sezon... bedzie z kim zrobić otwarcie... :D:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz to mało istotne, bo mam do Ciebie daleko jak sk...... i na zakonczenie sezonu nie wpadnę, ale piwko na odlegość mogę strzelić, bo się urodziłem w Szczecinie. Starsi pracowali w Wyższej Szkole Morskiej, Tata żeglował itp. Zatem kufelek za Szczecin

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ze Szczecina. Szkoda że nie napisałeś wcześniej bo wczoraj była pierwsza rocznica powstania motocyklowego pubu Garaż. Spotykamy się tam w kazdą środę. Garaż jest za węglobudem na turzynie.

Na forum jest jeszcze ze Szczecina Hiszpan. Widuje się z nim dosyć często więc fajnie byłoby się spotkać i z tobą.

 

Paweł szkoda że wyemigrowałeś, licze na to piwko za Szczecin :D :D :D

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a i moze bede jechal do Wawy na szkolenie... to sie odezwę i moze sie uda walnąc pifko :notworthy::):notworthy:...

 

Nie ma sprawy!!!!

 

Trzymam za slowo :):):):) :twisted:

 

Potwierdzam - będziesz w okolicy to daj znać, napiję się browca z ziomalem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :namoto: jestem nowy tutaj. Dziduje w Gryfinie :notworthy: Ale jakos po zdjeciu nie moge Cie poznac. W garazu chetnie na pifko sie zgadam :notworthy: Bede pewnie w ten weekend. pozdrofka misiek

 

hej misiek. no to git. daj znaka jak bedziesz na miejscu. :):) jakies pifko sie zrobi... a i zapraszam na www.kriso.xu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie poznać większa ekipe ze Szzcecina to musicie zjawić się w Garazu w środę!!!

Przynajmniej ja tam w środy bywam. Odezwę się jutro to sie dogadamy. 8)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso pifko bardzo chetnie :notworthy: A co do srody mikoch to kufra dziwny dzien... bo gdybym byl ze Szczecina to nie ma problema a tak autem to nie za bardzo kufczak pifko mozna gulnac... nastepny dzien do pracy... kobitka tez wiec zmeczona bedzie ( a moglaby prowadzic wtedy pifko wchodzi w gre :notworthy: Ale w weekend umawiamy sie z chuopakami z precle- szczecin.

 

pozdrofka

misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! do gryfina man 2 strzały w tłumik z Podjuch :notworthy: Co do Garażu to faktycznie ostatnio nawet w inne dni tygodnia niż środa jest tam mozliwość spotkania innych ludzików :notworthy: W ostatni piątek było tam tak z pół sztabu generalnego NATO :) ludzi tyle że treudno było wejść a później oddychac tyle tam było dymu z fajek :)

Co do zakończenia sezonu to oficjalne zakończenie było jakieś 5-6 tygodni temu w Dobrzej Szczecińskiej. Była spora impreza z pieczonym prosiakiem za FREE. Teraz wiekszość motocykli chyba juz pokitrana w garażach na zimę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :notworthy:

Co do zakonczenia w Dobrej to nie bylem :) ale co do chowania moto w listopadzie to sie nie zgodze :notworthy: co prawda ja mam silnik rozebrany w piwnicy i moto w garazu ale to byl przymus... a chuopaki w Szczecinie smigaja :) i to jak :) jeden nawet w niedalekij rzece sie kapal kilka dni temu :D ale to tez z przymusu. Mysle ze dopoki temperatura nie spadnie ponizej 0 i nie bedzie sniegu to beda jezdzic :D

 

pozdrofka

 

moze do zobaczenia w piatek/sobote w garazu <piwko>

 

misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...