Skocz do zawartości

Turystyk dla dwojga spragnionych świata


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co sie oszukiwac, przychodzi taki momeny ze zaczyna nudzic (kazde moto;-)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Różne są powody jazdy na motocyklach, więc powinieneś wyraźniej napisać "dla mnie przychodzi taki momeny ze zaczyna nudzic (kazde moto;-)"

Ja swojego w życiu nie sprzedam, bo to nawet ekonomicznego sensu nie ma. Co najwyżej dokupię inny.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig tu się z Tobą nie zgodzę, jak się znajdzie ten jedyny sprzęt, to z pewnością długo się nie znudzi, bądź nigdy się nie znudzi. Jednak zależy to od człowieka i motocykla.

 

Pozdrawiam

Januszm

 

Ok poprawiam sie, to ja ciagle szukam, po malu zaczynam myslec o Varadero, czy DL, KLV, ale to na nastepny sezon. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem jeszcze coś o ty Pacyfiku PC800

Widziałem siedziałem i powiem ,że hmm

 

Nie podoba mi się wizulanie .. wygladem przypomina wanne z OBI

Co do technicznych aspektów .zakładam ,że dostęp cześci zapewne jest ale ,że to mało popujarny na rynku motocykl ceny mogą być troche wygórowane...

No i znaleść amatora na taki motocykl też cięzko.. sam widzisz jaka cena..

 

Stanowczo odradzam....

 

p.s.

Staszek i inni dobrze pisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej czy już coś wybrałeś dla siebie czy nadal w rozterce?

Miałeś okazję przez ten czas coś z tych polecanych 2oo przetestować itd

Jak nie to do roboty Stary bo czas leci sezon nie długo a trzeba sie rozjeździć jeszcze :buttrock:

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał KLV to mam do zaoferowania swojego...rok 2004 25 tys. przebieg stan bardzo dobry... Jakoś jednak mnie bardziej w teren ciągnie... a KLV szkoda mi utaplać w błocku lub zarysować w lesie... to typowo turystyczne moto ... dla dwojga idealne... od Varadero ponad 20 kg lżejsze i sporo tańsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacific jest u nas tak popularny jak ... Bentley w Albani. Malo tego, byl to motorek na rynek USA i to co jest to prywatny import. Motorek moze i fajny, ale ...

Cabaniero sprawdz PW.

Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś proponował cbr 1000f - nie sądze żeby to był dobry motocykl dla turysty, troche za bardzo sportowy jednak aczkolwiek zależy co kto teges.

Tez mi sie tak wydaje... zdecydowanie lepszy bylby CBF 1000.

 

A sam polecam CBF600SA - w sam raz jak nie perwsze większe moto i idealny do turystyki, spełnia też resztę wymagań: bezawaryjny, oszczędny, proszty w budowie, bardzo wygodny i możesz wszystko ustawić w takiej pozycji aby wygodnie sie na nim siedział - za te 15 koła znajdziesz sprzeta w bardzo dobry stanie z 2004 roku z dodatkami niezbędnymi dla podróżowania :D Pozdr

Tez bardzo powaznie rozwazylbym wersje Hondy CBF 600S lub 1000...

Rocznik i czy z ABS to juz kwestia budzetu...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik i czy z ABS to juz kwestia budzetu...

 

jest na początku: 12-15kzeta, wypadałoby dla przyzwoitości przeglądnąć wątek jeśli się udziela porad :/

...czyli raczej trudno będzie z cbf1000 się zmieścić

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam założyciel tematu zamilkł ostatnio. Czyżby głowa jemu pękła od nadmiaru informacji :biggrin:

No właśnie coś te ostatnie posty odbiegają trochę od tematu i zapytania założyciela tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyciel tematu niestety kilka tygodni leczył swoje korzonki.

Kurcze....myślałem że kolka nerkowa to jest coś.......ale KORZONKI !!!!!!!!???????

4 dni bez wstawania z wyrka. Potem kilka tygodni zastrzyków.

Nawet nie miałem chęci zaglądania do netu.

 

Ale teraz już jestem i odpowiadam.

Mam 175cm wzrostu (o to pytał jeden z forumowiczów). Ale przy tym mam wydatną tzw. "tarczycę" :notworthy:

Ciągle poszukuję..........

Zostało mi tylko dogłębne zbadanie stajni BMW (tej na którą ostatnio psioczyłem) no i decyzja.

Na razie w temacie BMW nasuwa mi się tylko jedno..........zwiększyć budżet i nabyć GS.

 

Na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju1234 nie bede doradzal Ci co wybrac jednak chce zwrocic twoja uwage na motocykl

GTR 1000. Sam jezdze takim drugi sezon i moge powiedziec ze jest to bardzo wygodny turystyk.

Moj ma przebieg 120000 i silnik pracuje jak zegarek. Zadbany egzemplarz wyposażony w fabryczne kufry

moze sprawic wiele przyjemnosci za nieduze pieniadze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy wczytuje sie w temat i wydaje mi sie ze chopper

jako turystyk dla dwojga to nie jest dobry pomysł - mysle tu o propozycji

Marcinahc. Chopper nadaje sie bardziej do niedzielnych przejazdzek po

promenadzie w Miedzyzdrojach i niech tak zostanie. Kolega Maciej1234

zadal pytanie o motocykl dla ludzi spragnionych swiata, a nie najblizszej okolicy.

Dlugie przeloty w zmieniajacych sie warunkach atmosferycznych z pasazerka,

i z odrobina komfortu, są mozliwe tylko na motocyklach typowo turystycznych.

Ja zapatrzony jestem w mojego GTR-a, ale byl czas kiedy zastanawialem sie nad

zakupem Triumph Sprint ST , zadbany egzemplarz mozna kupic w przyzwoitych

pieniadzach - no i ta orginalnosc (czy aby jest to typowy turystyk ??)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...