Skocz do zawartości

kombinezon skórzany pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym wyposażyć się w skórzany kombinezon dwu czesciowy tylko problem w tym ze nie do konca wiem jaki kupic tzn czy RETBIKE, PROBIKER, TISCHUL czy jakis inny... prosił bym o jakas pomoc :D z góry dziekuje!

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byś zobaczył AMX - koleś z Wawy je sprowadza, sam taki posiadam od 4 lat i jest bardzo dobrej jakości za rozdsądne pieniądze -1500 złotych. Zajrzyj na www.amx.republika.pl

 

Z tego co pamiętam, to jeźdźi po gieładach więc na pewno pojawi się na naszym MotoBazarze w Poznaniu. Ja w każdym razie POLECAM - kombi zajefajne a i gość uczciwy i całkiewm wporząsiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z tego co widze przeznaczyl na zakup 1500,- pln wiec nowego Alpinestars za te pieniadze nie kupi.

 

Louis jest w tym roku nie do przebicia

 

http://www.louis.de/_109eda1932dbbef6952a0...08007&anzeige=0

 

Jakbys chcial to napisz na PW moze moge w tym wypadku cos zrobic

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci polecał przymierzyc co sie tylko da.Ja jestem nie wymiarowy, bo wysoki a szczupły - nie pasowało na mnie kompletnie nic, jedynie TSCHUL. Wizualnie niektore kombi wygladały super, ale jak je załozysz to jest kicha. Co do samego AMX to kiepskie kombi - jest o tym pełno na forum.Za 1100-1300 zł mozesz spokojnie kupić kombi TSHUL lub PADANA - o niebo lepsze niz AMX. Nie wypowiadam sie na temat Louis bo ich nie mierzylem i nie widziałem.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o Dainese M4 ?? Są na allegro za 2099PLN ciekawa propozycja tylko czy ktoś w tym jeżdzi/jeździł ???

 

http://moto.allegro.pl/item310335762_hit_c...uczesciowy.html a taka utika ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Berik??Dobre kombinezony robia z tego co wiem...znajomi mieli nie narzekali :banghead:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałbym wyposażyć się w skórzany kombinezon dwu czesciowy tylko problem w tym ze nie do konca wiem jaki kupic tzn czy RETBIKE, PROBIKER, TISCHUL czy jakis inny... prosił bym o jakas pomoc :banghead: z góry dziekuje!

 

 

Proponowałbym PROBIKER'a, tak jak kolega wyżej trafnie stwierdził, że w tym roku LOUIS jest nie do przebicia! Chłopaki wyprzedają kolekcja z zeszłego roku z super promocyjnymi cenami!!! W zeszłym tygodniu kupiłem np http://moto.allegro.pl/item310567553_kombi...rny_roz_52.html za 700 zł + slidery. cena zeszła z 300 euro więc gorąco polecam zakupy w lousie! Co do komfortu i jakości- za te cenę...REWELACJA! A skoro wybierasz pomiędzy tymi 4 markami to śmiałbym twierdzić, że PROBIKER będzie najlepszym wyborem!

 

Pozdrawiam, Djobeł

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TSHUL lub PADANA - o niebo lepsze niz AMX. Nie wypowiadam sie na temat Louis bo ich nie mierzylem i nie widziałem.

pzdr

 

Wiesz moze gdzie szyja Tschul'a ?

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek kupiłem kombi FLM model Race za 270€ i nie dość, że mi się podoba to jeszcze jest wygodne... zobaczymy jak, będzie się sprawować po czasie :icon_razz:

=0]http://www.polo-motorrad.de/product/139196/group/1040/Produktzoom.450.0.html?dmc_mb3_product_pi1[mediaIndex]=0

 

Kupowałem w Polo w Duisburgu, więc sobie przymierzyłem przed zakupem :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rtek bedziesz zadowolony. Mnie osobiscie najbardziej drazni w POLO i LOUIS'ie te ich niesamowitej wielkosci napisy reklamowe Czy to FML czy Vanucci Czy Probiker.

 

H.Gericke rozwiazuje ten problem znacznie lepiej, napisy malutkie a i tak wszyscy wiedza czyje kombi.

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.louis.de/_109eda1932dbbef6952a0...08007&anzeige=0

 

Polecacie?? Jak z jakością tego modelu?? Wiem ze Probiker nie jest zły :) . Ma juz ktos to kombi?? Prosze o opinie.

 

Link NOT Found

 

:biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...