Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z objuczonego (kufer + tank bag + plecak na siedzeniu pasażera) Bandziorka wycisnąłem na autostradzie LICZNIKOWE 230 km/h, ale było chyba trochę z górki.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wytrzymałem :banghead: . Musiałem ten temat wklepać.Tak wiele dyskusji jest podnoszonych na forum w temacie bądź co bądź już "kultowego" :bigrazz: motocykla jakim jest Bandit ,że już czas abyśmy i MY mieli własny temat i kącik do dyskusji na Forum.

Zatem zapraszam wszystkich obecnych i przyszłych dosiadaczy ,miłośników oraz sympatyków tego modelu o wpisywanie się.Umieszczamy tutaj swoje opinie ,problemy oraz tematy nie cierpiące zwłoki dotyczące naszego ulubionego motocykla. :)

Nieważne jak ,nieważne gdzie ,nieważne dokąd.........ważne że z ,na ,pod lub nad BANDITEM. :crossy:

 

Zatem będę pierwszy i niniejszym wpisuje się w poczet posiadaczy Bandita model 1200 S ,kolor grantowy metalik. ;)

 

Z Banditskim pozdrowieniem Rebel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja oczywiście - czarny jak smoła Bandzior 600 S , 2001 rok. A może znacie kogoś z okolic Piły kto przygotowałby mi sprzęta na wiosnę , chodzi o zawory, synchronizację i czyszczenie gażników.

Mam jeszcze jedno pytanko ile poleci Bandziorek 600 na maxa, ja poleciałem 205 km/h.

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka !!!! Niecała godzinka a już Bandziory sie odzywają :icon_twisted:

Siła nas Panowie !!!!

 

Mam jeszcze jedno pytanko ile poleci Bandziorek 600 na maxa, ja poleciałem 205 km/h.

Nie próbuj więcej :rolleyes: moja 600Nka tez tyle pojechała :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko ile poleci Bandziorek 600 na maxa, ja poleciałem 205 km/h.

Ja wycisnąłem z Bandita 600 S (drugiej generacji) licznikowe 230 km/h (na autostradzie).

 

Dodam, że miałem wiatr w plecy (i może było trochę z górki). :icon_rolleyes:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak u was z serwisem Bandziora, według serwisówki to co 6 tysięcy zawory i gaźniki - jak to jest w praktyce??

 

to znaczy czy przestrzegacie tego co 6 tys

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rebel.

widze ze zmieniles pojemnosc... jesli chodzi o Bandita to jedyna sluszna :bigrazz: - gratuluje zakupu.

Melduje sie i ja.. czarne b12 rok 99 raz N innym razem S a wszystko zalezy od nastroju :buttrock:

 

Pozdrawiam Bractwo :notworthy:

Edytowane przez Rysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ,witam zielony po tuningu B12 wersja s rocznik 1999 .A jeśli chodzi o serwis to co 6 tys.warto to robić.Ja robię sam ,mam nawet swoje zegary do synchro.A jeszcze powiem że kolega ma też B12 2002 r.A jak się tak ładnie zaczyna temat to podrzucę jeszcze raz-może latem zrobimy jakieś spotkanko bandziorów?

Edytowane przez zibik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by mieć swój kącik jak np. Fazerowcy.

Albo swoje forum, jak np. nasi zachodni sąsiedzi:

http://www.banditforum.de/ :) :clap:

 

Panowie a jak u was z serwisem Bandziora, według serwisówki to co 6 tysięcy zawory i gaźniki - jak to jest w praktyce??

 

to znaczy czy przestrzegacie tego co 6 tys

Ja rygorystycznie przestrzegam wszelkich zaleceń producenta, zwłaszcza tych dotyczących okresowych przeglądów (robię je od nowości w ASO). Nie wiem, jak jest w B 12, ale - wg tego, co podaje instrukcja - w przypadku B 6 pełen przegląd robi się co 12.000 km, a co 6000 jedynie połowiczny (bez regulacji zaworów, wymiany świec itp.).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rebel.

widze ze zmieniles pojemnosc... jesli chodzi o Bandita to jedyna sluszna bigrazz.gif - gratuluje zakupu.

Siemka Rysiek gdzie byłeś jak Ciebie nie było :wink:

No z postępem trzeba iść...poza tym jak śmigalismy razem wtedy widziałem pierwszy raz co duży Bandyta potrafi :buttrock:

Teraz moim zdaniem należy poprosic o podwieszenie tematu i jazda

Jak temat się rozwinie i będzie Nas na prawdę siła to moderator na pewno nie pominie tego wątku i przyklei go.

 

Co do serwisu to duży po 12000 tys....a mniejszy tzn. oleje ,filterki i takie tam pierdółki po 6000 tys.

 

może latem zrobimy jakieś spotkanko bandziorów?

Po to między innymi załozyłem ten temat :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

Pozdrawiam LOS BANDITOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...