Skocz do zawartości

Potrzebny DUŻY skuter


adis06
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile masz kasy do wydania, to jest podstawowe pytanie. :icon_eek:

Ja bym nie kupował chińszczyzny ze względu na słabą jakość wykonania, i dużą awaryjność..

Ja bym ci polecał Peugota Elyseo..np taki

http://allegro.pl/item296976978_elyseo_50_lalka_.html

 

pzdr, bebu :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecam cos takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=297509884

 

znajomy ma taki i bardzo dobrze o nim mowi, ma go od nowosci juz chyba 3 lata zrobil cos okolo 12 tysiecy bez zadnej awarii.

 

zdecydowanie tak jak mowia poprzednicy chinszczyzne odradzam

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj za tyle kasy to sobie kupisz wypasionego europejczyka albo japończyka... :P

 

Nie patrz nawet na chińszczyzny w tej cenie...

 

Bardzo polecam elyseo moi koledzy takie mają i są bardzo zadowoleni :P

 

Można jeździć w każdą pogodę!!

 

pzdr, bebu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz DUŻY skuter a przypadkiem nie chodzi ci o jakiś pojazd w typie " maxi skuter"???

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecał Peugota Elyseo..

Właśnie. Gdybym rozglądał się za "dużym" skuterem klasy pojemnościowej 50 ccm, to bardzo prawdopodobne, że wybór padłby właśnie na Elyseo/Elystara. Chociaż Peugeot SV do najmniejszych też nie należy - jak na swoją klasę.

 

Piszesz DUŻY skuter a przypadkiem nie chodzi ci o jakiś pojazd w typie " maxi skuter"???

Biorąc pod uwagę wiek założyciela wątku - raczej nie. :icon_rolleyes:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi skuter podany odpada chyba jednak pozostanę przy Zipp'ie bo skuter musi być nowy.

 

Widać, że za bardzo się nie znasz, ale uwierz, że nowy chińczyk wcale nie oznacza jakości z tego tytułu że jest "nowy", kupując nawet kilkuletni skuter renomowanej firmy będziesz dużo bardziej zadowolony. Chińczyki to szroty, i nic dodać nic ujać :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...