Jump to content
Buber

Spotkanie starej Japonii.

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 members have voted

1. 1. Gdzie ma być?

• Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

• 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7

Recommended Posts

:wink: CUDOWNA ! ! ! ! :eek: skąd masz info, że trafi do sprzedaży?

http://www.scigacz.pl/Honda,CB,1100F,powro...rzeni,4477.html

i jeszcze gdzies indziej to widziałem...

A poza tym, jeżeli chodzi o x4 - szkoda że honda nie wypusciła modelu studyjnego FN-1

http://www.billscycle.ca/images1/fn1.jpg

A w temacie..... wynalazłem dla was traskę alternatywną, gdyby chmury za nisko siedziały.... I nie powiem jaka. Fajna :buttrock: :) I znalazłem u sąsiada (dopiero co skończone) 2 pokoje, w sumie ze 6 osób wejdzie jakby co , po 20zeta za twarz, wspólna łazienka, 300m od mojej chałupy.

Także sie staram.... :biggrin:

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales

tak tylko odświeżam temat, bo spadł na drugą stronę :bigrazz:

Sledzę temat od początku i mam wielką chęć na takie spotkanie. Moja xj jest z 87` a więc się łapie, bardzo ją lubię itp.

Jak przyjadę to z żoną, bez niej zresztą pewnie wyjezdnego nie dostanę. Pozostaje czekać i śledzić dalszy rozwoj sytuacji.

pozdrawiam

tak tylko odświeżam temat, bo spadł na drugą stronę ;)

Miło że ktoś o nas pamięta... :crossy:

Sledzę temat od początku i mam wielką chęć na takie spotkanie. Moja xj jest z 87` a więc się łapie, bardzo ją lubię itp.

Jak przyjadę to z żoną, bez niej zresztą pewnie wyjezdnego nie dostanę. Pozostaje czekać i śledzić dalszy rozwoj sytuacji.

pozdrawiam

Spoko wodza. Choć na razie ilość 100% zgłoszeń niewielka (w stosunku do postów), ale my nigdy nie pójdziemy na ilość, tylko na jakość!!!

Co nie zmienia faktu, że wszyscy (w założonych parametrach) są zaproszeni. Jak mi śnieg do końca spłynie to idę obgadywać miejsca w ośrodku obok, i zaczniemy robic konkretną listę kto i gdzie.

A moja Hondzina dzisiaj po 2 tyg w szopce odpaliła bez problemu! Ale co się na lodzie poślizgałem, to moje. :crossy:

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 

Spoko wodza. Choć na razie ilość 100% zgłoszeń niewielka

a ile tak mniej więcej nas będzie? :>

moje Maleństwo też przewietrzone po tygodniowej przerwie, a po pracy będziemy sie pluskać :bigrazz:eeee... znaczy motocykl trzeba umyć po ostatniej jeździe w śniegodeszczu :icon_twisted:

Bardzo chętnie przyjade. Jak narazie 90 %, ale będe robił wszystko żeby się zjawic. Pierwszy raz będe na takiej kameralnej imprezie i mnie bardzo do Was ciągnie :icon_twisted:

Jeżeli chodzi o motocykl to też się łapie bo z 87r. i też bardzo go lubie.

Edited by Harnaś

Harnaś - na rzęsach się łapiesz :crossy: ale ponieważ kiedyś miałeś jedynie słuszny motór (CB650) to się łapiesz :crossy:

Co do uczestników - na dzień dzisiejszy to wygląda tak:

Wstępnie

Arkadiusxmoto

Xylena+Xylo

Greedo

Wojanek

Wolkan

Peterek

Bury wilk

BartekGawlik

Barnaby

Lysy600

Kropelka 350 +1

Harnaś

100%

Browarny

Ucio

Aśka

Rejvoy +1

Cebe450 +1

Saska 251

O kurka..... to sumie już 20 osób jest.... No nic, jest dobrze. Coby porządek w temacie trzymać jak ktos chce się dopisywać czy deklarować na 100% to proszę sobie ctrl-c ctrl-v i dopisywać zamiary względem noclegu. cebe ma zarezerwowane miejsce pod kominkiem u mnie w chacie :crossy:

No, uff, jest nieźle!!!

Edited by Buber

Heh, wszyscy po zimie wygłodniali przejażdżek i spotkań :icon_mrgreen:

Jak znam życie to i tak będzie więcej ludzi niż deklarowanych... tak to już bywa na forumowych spotach

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Jak znam życie to i tak będzie więcej ludzi niż deklarowanych... tak to już bywa na forumowych spotach

Ja się piszę - muszę tylko przeorać dokładnie forum, by znaleźć adres :)

a ja przetestowałam Maleństwo na trasie nad morze, więc teraz pora na góry :)

Ja się piszę - muszę tylko przeorać dokładnie forum, by znaleźć adres :lalag:

Adres jest w postach,. poza tym każdy zdeklarowany uczestnik dostanie dokładne namiary jak dojechać, a po 15.30 w piątek (jak wyjdę z pracy) to mogę was zbierać z okolic. ALE czy twoja shadowka ma ponad 20 lat?.....

a ja przetestowałam Maleństwo na trasie nad morze, więc teraz pora na góry :buttrock:

A my z lubą testujemy traski "zapasowe" - jest ich już więcej niz się da objechać... :bigrazz:

No i się wszystkim pochwalę - dotarł do mnie wałek rozrządu z kanady i mam juz 63 konie zamiast niemieckich, ograniczonych 50!!!

no mi do ćwierćwiecza ledwie 3 latek brakuje :)

co do motocykli z lat 70tych, to owszem, pikne są. ale mi osobiście jakos lata 80. bardziej przypadły do gustu. i jak Bozia da, to kiedyś będe miała własną kolekcję tych ślicznotek. drugi w kolejce jest gpz 550. o dokładnie taki http://www.bikez.com/pictures/kawasaki/198...ay%20Mohnen.jpg :icon_biggrin: właśnie w tym malowaniu :icon_exclaim:

Bury Wilk ma taką kawkę, ale w niebieskim malowaniu. Pewnie przyjedzie to będzie okazja do oglądnięcia. Zresztą daleko nie mamy, możemy się pooglądać na mazowszu :banghead:

pozdro

Bury Wilk ma taką kawkę, ale w niebieskim malowaniu. Pewnie przyjedzie to będzie okazja do oglądnięcia. Zresztą daleko nie mamy, możemy się pooglądać na mazowszu :icon_exclaim:

pozdro

chętnię obejrzę, chociaż jak będę juz kiedyś sobie kupowała, to tylko i wyłącznie w takim malowaniu jak w linku :icon_biggrin:

A my z lubą testujemy traski "zapasowe" - jest ich już więcej niz się da objechać... :icon_biggrin:

Buber zwolnij bo jak tak dalej pójdzie to ciekawość świata weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem i posiedzimy u ciebie tydzień. A w zasadzie to czemu nie...?

Adres jest w postach,. poza tym każdy zdeklarowany uczestnik dostanie dokładne namiary jak dojechać, a po 15.30 w piątek (jak wyjdę z pracy) to mogę was zbierać z okolic. ALE czy twoja shadowka ma ponad 20 lat?....

Moja Shadowka ma dwadziescia lat i jeszcze cztery zapasu ;-) Gdyby ktos chcial, to moge odstapic... :(

Do kiedy trzeba sie zdeklarowac czy sie pojedzie na 100 %, czy na "byc moze"? Bo ja to raczej na pewniaka, ale z moim plecaczkiem moze byc roznie...

Edited by andryszek

no, to ja jestem na 100%. urlop akurat w tym czasie, więc dam radę. :biggrin:

a cbx wczoraj machnął pierwszą dłuższą traskę po pomorzu, więc i moto na wypad już pewne.

:biggrin: aż się gęba śmieje na myśl o tych karkonoszach...... :)

a! do mojego cbx-a dopisuję fourkę kumpla. plecaczków brak.

Edited by Barnaby

Moja Shadowka ma dwadziescia lat i jeszcze cztery zapasu ;-) Gdyby ktos chcial, to moge odstapic... :wink:

Do kiedy trzeba sie zdeklarowac czy sie pojedzie na 100 %, czy na "byc moze"? Bo ja to raczej na pewniaka, ale z moim plecaczkiem moze byc roznie...

Nooo to przepraszam. Bo jednak większość Shadowek to młodzież... :crossy: Zdeklarowac się trzeba do.. na nie wiem, tydzień przed wyjazdem, żebyśmy wiedzieli czy miejsca starczy i ile piwa nakupić.

no, to ja jestem na 100%. urlop akurat w tym czasie, więc dam radę. :D

a cbx wczoraj machnął pierwszą dłuższą traskę po pomorzu, więc i moto na wypad już pewne.

:) aż się gęba śmieje na myśl o tych karkonoszach...... :)

a! do mojego cbx-a dopisuję fourkę kumpla. plecaczków brak.

Ekstra! Pojedziemy w ładne miejsca, to będziesz miał fajne tło do zdjęć do fajnego moto... :icon_question: A my planujemy na początku sierpnia na Mazury, to kto wie... mam metę gdzieś koło Pasymia.... :flesje:

Czyli mamy tak:

Wstępnie

Arkadiusxmoto, Xylena+Xylo, Greedo, Wojanek, Wolkan, Peterek, Bury wilk, BartekGawlik, Lysy600, Kropelka 350 +1, Harnaś

100%

Browarny, Ucio, Aśka, Rejvoy +1, Cebe450 +1, Saska 251, Barnaby+1

W dalszym ciągy proszę tych co na 100% o preferencje noclegowe - co byście woleli, namiot czy pod dachem. U mnie w chacie jest jeszcze miejsce na gdzieś tak 4 osoby (cebe ma rezerwację ;) ), a w okolicy będzie gdzie spać. Jest ok. 6 miejsc w pokojach u znajomych (ok 15-20zł za twarz) oraz full wypas w sąsiadującym ośrodku "Borowik" - HP, dwuosobowy pokój ok70zł/twarz. Jak chcecie to pogadam o większej sali... No i robi się łazienka w chałupie niedaleko - jak będzie gotowa, to tam spanie na podłodze (cza skołować materace) ale będzie pod dachem i za "co łaska".

Edited by Buber

no to ja stanowczo pod dachem i im taniej tym lepiej :flesje:

witam towarzystwo ;)

Aśka-widze ze radian doobrze ci sluzy .tak trzymaj

ja tez od miska wytargalem sprzeta - mam teraz honde vf1100 magne z 85r w super stanie ;)

chlopaki maja piekne sprzety.

moze jak mi sie uda to dolacze do was gdzies tam ... mieszkam w sumie niedaleko

no i xyla z malzowinka w koncu zobacze , bo tak naprawde to dopingowalem go w zakupie jego pieknego ZLa

pozdrawiam

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Kulka, niech się uda, zawsze o vf-a więcej :D i to 1100 :crossy:

Że tak spytam XT z 89 to się już kwalifikuje , czy nie ? hehe, jakby nie patrzeć produkcja jakby była ze stycznia to 20 rok jej idzie.

A jak postrzeglibyscie 18-stolatka na maszynie 20-sto letniej, mowiac dokladniej Honda GT 647 HAWK...?

Nie mówie o motocyklu- ten spelni wymagania i niewatpliwie zwroci uwage, nie mowie o pasji- ta przekracza wszelkie mozliwosci, mowie o mnie-czy wlepie sie w towarzystwo... :crossy: bo z tego co widze to wszystko 18+VAT i to niekiedy spory...:crossy:

czytalem caly temat ale nie wiem jak to jest- namiota daloby rade rozlozyc...?;>

pzdr:)

Ja pierdziu, chłopacy..... Normalnie jakis giga-zlot ma być czy co? :banghead: :crossy:

Dobra, teraz poważnie - koncepcja SPOTKANIA (bo nie zlotu) jest taka, żeby popatrzeć na swoje starszawe japonie i o nich pogadać, Jak się robi to czy tamto i skąd wziąć części, itp itd. Ponieważ wszystko się odbywa u mnie - czyli na prywatnej posesji, nie ma w planach balów i pląsów, jest grill i ewentualnie ognisko. Oprócz tego gwóźdź programu to objazd całych Karkonoszy w jeden dzień (ok. 300km, 5 godzin minimum trzeba liczyć) po takich trasach, że będziecie tęsknili za prostą drogą (zwłaszcza na finiszu :banghead: )

Jeżeli to wam pasuje, to jedynym kryterium jest posiadanie ponad 20letniej Japonii nie jako "pierwszego moto, bo było tanio i jak tylko moge zmienię na hajkę" tylko posiadanie bo takie sztuki się lubi.

Zresztą - powtarzam się. Chciałbym tylko utrzymać atmosferę kameralnego spotkania bez przesadniego pijaństwa i pląsów - od tego są zloty. No i marzy mi się zakładanie bardziej lub mniej oficjalnego VJMC - Vintage Japanese Motorcycle Club Polska....

Nikogo wygonić się nie da...., tak więc wszyscy są OK (wg. pow. warunków) tylko deklarujcie się conajmniej do tygodnia - 10 dni przed, żebym wiedział ile drzewa szykować na ognisko.

deklarujcie się conajmniej do tygodnia - 10 dni przed, żebym wiedział ile drzewa szykować na ognisko.

OK. Ja zdeklaruję się ostatecznie po zlocie Shadowek w Sanoku, czyli po 4 maja - będę też wiedzieć jak sprawa z moim plecaczkiem...

A my planujemy na początku sierpnia na Mazury...

Miło słyszeć - może będę mógł się zrewanżować gościnnością? :banghead: