Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się piszę - muszę tylko przeorać dokładnie forum, by znaleźć adres :lalag:

Adres jest w postach,. poza tym każdy zdeklarowany uczestnik dostanie dokładne namiary jak dojechać, a po 15.30 w piątek (jak wyjdę z pracy) to mogę was zbierać z okolic. ALE czy twoja shadowka ma ponad 20 lat?.....

 

a ja przetestowałam Maleństwo na trasie nad morze, więc teraz pora na góry :buttrock:

A my z lubą testujemy traski "zapasowe" - jest ich już więcej niz się da objechać... :bigrazz:

 

No i się wszystkim pochwalę - dotarł do mnie wałek rozrządu z kanady i mam juz 63 konie zamiast niemieckich, ograniczonych 50!!!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi do ćwierćwiecza ledwie 3 latek brakuje :)

 

co do motocykli z lat 70tych, to owszem, pikne są. ale mi osobiście jakos lata 80. bardziej przypadły do gustu. i jak Bozia da, to kiedyś będe miała własną kolekcję tych ślicznotek. drugi w kolejce jest gpz 550. o dokładnie taki http://www.bikez.com/pictures/kawasaki/198...ay%20Mohnen.jpg :icon_biggrin: właśnie w tym malowaniu :icon_exclaim:

 

Bury Wilk ma taką kawkę, ale w niebieskim malowaniu. Pewnie przyjedzie to będzie okazja do oglądnięcia. Zresztą daleko nie mamy, możemy się pooglądać na mazowszu :banghead:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury Wilk ma taką kawkę, ale w niebieskim malowaniu. Pewnie przyjedzie to będzie okazja do oglądnięcia. Zresztą daleko nie mamy, możemy się pooglądać na mazowszu :icon_exclaim:

 

pozdro

chętnię obejrzę, chociaż jak będę juz kiedyś sobie kupowała, to tylko i wyłącznie w takim malowaniu jak w linku :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A my z lubą testujemy traski "zapasowe" - jest ich już więcej niz się da objechać... :icon_biggrin:

 

Buber zwolnij bo jak tak dalej pójdzie to ciekawość świata weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem i posiedzimy u ciebie tydzień. A w zasadzie to czemu nie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres jest w postach,. poza tym każdy zdeklarowany uczestnik dostanie dokładne namiary jak dojechać, a po 15.30 w piątek (jak wyjdę z pracy) to mogę was zbierać z okolic. ALE czy twoja shadowka ma ponad 20 lat?....

Moja Shadowka ma dwadziescia lat i jeszcze cztery zapasu ;-) Gdyby ktos chcial, to moge odstapic... :(

Do kiedy trzeba sie zdeklarowac czy sie pojedzie na 100 %, czy na "byc moze"? Bo ja to raczej na pewniaka, ale z moim plecaczkiem moze byc roznie...

Edytowane przez andryszek

Adam Andryszczyk
moja strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, to ja jestem na 100%. urlop akurat w tym czasie, więc dam radę. :biggrin:

a cbx wczoraj machnął pierwszą dłuższą traskę po pomorzu, więc i moto na wypad już pewne.

:biggrin: aż się gęba śmieje na myśl o tych karkonoszach...... :)

 

a! do mojego cbx-a dopisuję fourkę kumpla. plecaczków brak.

Edytowane przez Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Shadowka ma dwadziescia lat i jeszcze cztery zapasu ;-) Gdyby ktos chcial, to moge odstapic... :wink:

Do kiedy trzeba sie zdeklarowac czy sie pojedzie na 100 %, czy na "byc moze"? Bo ja to raczej na pewniaka, ale z moim plecaczkiem moze byc roznie...

Nooo to przepraszam. Bo jednak większość Shadowek to młodzież... :crossy: Zdeklarowac się trzeba do.. na nie wiem, tydzień przed wyjazdem, żebyśmy wiedzieli czy miejsca starczy i ile piwa nakupić.

 

no, to ja jestem na 100%. urlop akurat w tym czasie, więc dam radę. :D

a cbx wczoraj machnął pierwszą dłuższą traskę po pomorzu, więc i moto na wypad już pewne.

:) aż się gęba śmieje na myśl o tych karkonoszach...... :)

 

a! do mojego cbx-a dopisuję fourkę kumpla. plecaczków brak.

Ekstra! Pojedziemy w ładne miejsca, to będziesz miał fajne tło do zdjęć do fajnego moto... :icon_question: A my planujemy na początku sierpnia na Mazury, to kto wie... mam metę gdzieś koło Pasymia.... :flesje:

 

Czyli mamy tak:

 

Wstępnie

Arkadiusxmoto, Xylena+Xylo, Greedo, Wojanek, Wolkan, Peterek, Bury wilk, BartekGawlik, Lysy600, Kropelka 350 +1, Harnaś

 

100%

Browarny, Ucio, Aśka, Rejvoy +1, Cebe450 +1, Saska 251, Barnaby+1

 

W dalszym ciągy proszę tych co na 100% o preferencje noclegowe - co byście woleli, namiot czy pod dachem. U mnie w chacie jest jeszcze miejsce na gdzieś tak 4 osoby (cebe ma rezerwację ;) ), a w okolicy będzie gdzie spać. Jest ok. 6 miejsc w pokojach u znajomych (ok 15-20zł za twarz) oraz full wypas w sąsiadującym ośrodku "Borowik" - HP, dwuosobowy pokój ok70zł/twarz. Jak chcecie to pogadam o większej sali... No i robi się łazienka w chałupie niedaleko - jak będzie gotowa, to tam spanie na podłodze (cza skołować materace) ale będzie pod dachem i za "co łaska".

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam towarzystwo ;)

Aśka-widze ze radian doobrze ci sluzy .tak trzymaj

ja tez od miska wytargalem sprzeta - mam teraz honde vf1100 magne z 85r w super stanie ;)

chlopaki maja piekne sprzety.

moze jak mi sie uda to dolacze do was gdzies tam ... mieszkam w sumie niedaleko

no i xyla z malzowinka w koncu zobacze , bo tak naprawde to dopingowalem go w zakupie jego pieknego ZLa

pozdrawiam

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak postrzeglibyscie 18-stolatka na maszynie 20-sto letniej, mowiac dokladniej Honda GT 647 HAWK...?

Nie mówie o motocyklu- ten spelni wymagania i niewatpliwie zwroci uwage, nie mowie o pasji- ta przekracza wszelkie mozliwosci, mowie o mnie-czy wlepie sie w towarzystwo... :crossy: bo z tego co widze to wszystko 18+VAT i to niekiedy spory...:crossy:

 

czytalem caly temat ale nie wiem jak to jest- namiota daloby rade rozlozyc...?;>

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu, chłopacy..... Normalnie jakis giga-zlot ma być czy co? :banghead: :crossy:

 

Dobra, teraz poważnie - koncepcja SPOTKANIA (bo nie zlotu) jest taka, żeby popatrzeć na swoje starszawe japonie i o nich pogadać, Jak się robi to czy tamto i skąd wziąć części, itp itd. Ponieważ wszystko się odbywa u mnie - czyli na prywatnej posesji, nie ma w planach balów i pląsów, jest grill i ewentualnie ognisko. Oprócz tego gwóźdź programu to objazd całych Karkonoszy w jeden dzień (ok. 300km, 5 godzin minimum trzeba liczyć) po takich trasach, że będziecie tęsknili za prostą drogą (zwłaszcza na finiszu :banghead: )

 

Jeżeli to wam pasuje, to jedynym kryterium jest posiadanie ponad 20letniej Japonii nie jako "pierwszego moto, bo było tanio i jak tylko moge zmienię na hajkę" tylko posiadanie bo takie sztuki się lubi.

 

Zresztą - powtarzam się. Chciałbym tylko utrzymać atmosferę kameralnego spotkania bez przesadniego pijaństwa i pląsów - od tego są zloty. No i marzy mi się zakładanie bardziej lub mniej oficjalnego VJMC - Vintage Japanese Motorcycle Club Polska....

 

Nikogo wygonić się nie da...., tak więc wszyscy są OK (wg. pow. warunków) tylko deklarujcie się conajmniej do tygodnia - 10 dni przed, żebym wiedział ile drzewa szykować na ognisko.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deklarujcie się conajmniej do tygodnia - 10 dni przed, żebym wiedział ile drzewa szykować na ognisko.

OK. Ja zdeklaruję się ostatecznie po zlocie Shadowek w Sanoku, czyli po 4 maja - będę też wiedzieć jak sprawa z moim plecaczkiem...

A my planujemy na początku sierpnia na Mazury...

Miło słyszeć - może będę mógł się zrewanżować gościnnością? :banghead:

Adam Andryszczyk
moja strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...