Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

A jak ja bedę miał duuużo kasy.. to sobie kupię 2 moto:

Bezwzględnie CBX 1000 - to jest jedno jedyne w swoim rodzaju. Bez owiewki!

I to..... http://motorcycles.about.com/od/conceptbik...00F-Profile.htm

Ma być w ofercie Hondy na 2009 rok... no cuuuuuuudooooo!!!!

 

A jeszcze wam powiem, że połozyli kawałek fasfaltu na takiej dróżce co łączy z drugą dróżką, i taki super dodatek do trasy powstał, że..... moja luba powiedziała że tego nie wytrzymacie. Że za dużo zakrętów będzie i traska (czasowo) bedzie za długa... :banghead: No zobaczymy jeszcze....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak ja zapakuje cokolwiek na GSa...

 

 

chłopie, jak się do wrocka przeprowadzałem, to na emzetę wsadziłem z 60 kilo bambetli :]

 

pozdro

 

p.s

Ja i moja kawa (rówieśnicy) deklarujemy przybycie:D - po 16 maja będzie trójka z przodu, nie wiem czy śmiać się, czy płakać :]

 

poŻdro

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po 16 maja będzie trójka z przodu, nie wiem czy śmiać się, czy płakać :]

 

poŻdro

 

hehe, ja już się wypłakałem :notworthy:)

 

 

ps. ooo to ja na tym forum nieco młodszy jestem :flesje:

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwzględnie CBX 1000 - to jest jedno jedyne w swoim rodzaju. Bez owiewki!

I to..... http://motorcycles.about.com/od/conceptbik...00F-Profile.htm

Ma być w ofercie Hondy na 2009 rok... no cuuuuuuudooooo!!!!

:icon_twisted: CUDOWNA ! ! ! ! :P skąd masz info, że trafi do sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: CUDOWNA ! ! ! ! :eek: skąd masz info, że trafi do sprzedaży?

http://www.scigacz.pl/Honda,CB,1100F,powro...rzeni,4477.html

i jeszcze gdzies indziej to widziałem...

A poza tym, jeżeli chodzi o x4 - szkoda że honda nie wypusciła modelu studyjnego FN-1

http://www.billscycle.ca/images1/fn1.jpg

 

A w temacie..... wynalazłem dla was traskę alternatywną, gdyby chmury za nisko siedziały.... I nie powiem jaka. Fajna :buttrock: :) I znalazłem u sąsiada (dopiero co skończone) 2 pokoje, w sumie ze 6 osób wejdzie jakby co , po 20zeta za twarz, wspólna łazienka, 300m od mojej chałupy.

Także sie staram.... :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sledzę temat od początku i mam wielką chęć na takie spotkanie. Moja xj jest z 87` a więc się łapie, bardzo ją lubię itp.

Jak przyjadę to z żoną, bez niej zresztą pewnie wyjezdnego nie dostanę. Pozostaje czekać i śledzić dalszy rozwoj sytuacji.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko odświeżam temat, bo spadł na drugą stronę ;)

Miło że ktoś o nas pamięta... :crossy:

 

Sledzę temat od początku i mam wielką chęć na takie spotkanie. Moja xj jest z 87` a więc się łapie, bardzo ją lubię itp.

Jak przyjadę to z żoną, bez niej zresztą pewnie wyjezdnego nie dostanę. Pozostaje czekać i śledzić dalszy rozwoj sytuacji.

pozdrawiam

Spoko wodza. Choć na razie ilość 100% zgłoszeń niewielka (w stosunku do postów), ale my nigdy nie pójdziemy na ilość, tylko na jakość!!!

Co nie zmienia faktu, że wszyscy (w założonych parametrach) są zaproszeni. Jak mi śnieg do końca spłynie to idę obgadywać miejsca w ośrodku obok, i zaczniemy robic konkretną listę kto i gdzie.

 

A moja Hondzina dzisiaj po 2 tyg w szopce odpaliła bez problemu! Ale co się na lodzie poślizgałem, to moje. :crossy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko wodza. Choć na razie ilość 100% zgłoszeń niewielka

a ile tak mniej więcej nas będzie? :>

 

moje Maleństwo też przewietrzone po tygodniowej przerwie, a po pracy będziemy sie pluskać :bigrazz:eeee... znaczy motocykl trzeba umyć po ostatniej jeździe w śniegodeszczu :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie przyjade. Jak narazie 90 %, ale będe robił wszystko żeby się zjawic. Pierwszy raz będe na takiej kameralnej imprezie i mnie bardzo do Was ciągnie :icon_twisted:

 

Jeżeli chodzi o motocykl to też się łapie bo z 87r. i też bardzo go lubie.

Edytowane przez Harnaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harnaś - na rzęsach się łapiesz :crossy: ale ponieważ kiedyś miałeś jedynie słuszny motór (CB650) to się łapiesz :crossy:

 

Co do uczestników - na dzień dzisiejszy to wygląda tak:

 

Wstępnie

 

Arkadiusxmoto

Xylena+Xylo

Greedo

Wojanek

Wolkan

Peterek

Bury wilk

BartekGawlik

Barnaby

Lysy600

Kropelka 350 +1

Harnaś

 

100%

 

Browarny

Ucio

Aśka

Rejvoy +1

Cebe450 +1

Saska 251

 

O kurka..... to sumie już 20 osób jest.... No nic, jest dobrze. Coby porządek w temacie trzymać jak ktos chce się dopisywać czy deklarować na 100% to proszę sobie ctrl-c ctrl-v i dopisywać zamiary względem noclegu. cebe ma zarezerwowane miejsce pod kominkiem u mnie w chacie :crossy:

 

No, uff, jest nieźle!!!

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...