Skocz do zawartości

Triumph 1050 Sprint ST


Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...hl=triumph+1050

 

BTW ktoś już gdzieś pytał, odsyłałem na prm, takimi stringami latał tam krakus, newrom. chyba conieco dałoby się znaleźć jeśli chodzi o użytkowanie. a, no i Tomek Woźniakowski, ten ze śm, lata tym od ub roku - tyle z precli pamiętam, bo tu jakoś marnie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszua, dzięki za linka. Bardzo mnie podbudował, zwłaszcza jego bezawaryjność. Decyzję o zakupie już podjąłem. Poszukam ludków o których mówicie.

 

Student, przecież wiesz, w RC36 też mam mono i obcykane dobre serwisy, które dają sobie z tym doskonale radę :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/miglo-Sprint...ak--m13524.html

 

Wiem, że wiem, że wiesz, że wiem. Ale w 1050 jest koło przykręcane kluczem 52mm o ile dobrze pamiętam, i niektóre sklepy nawet nie zdejmą tego koła żeby chociaż gumę zmienić :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz linka do " rankingu " niezawodnosci na 50 000 km

Thx ks-rider. Ogólny zarys już mam, aber ich kapitulieren mit Deutsch. Diese text ist zu kompliziert fur mich. Ufffff

Wertvelust (czy to utrata wartości?)

Werkstatt besuche (częstotliwość przeglądów?)

Panen (awarie?)

Punkte Verschleiss (podsumowanie punktów?)

Zustand (zakończenie?)

Niestety mój niemiecki to porażka, bo nigdy się go nie uczyłem. Mogłem coś pokręcić.

 

PeeS

Sam też dogrzebałem się dobrego testu ST-ka w języku angielskim:

http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page...eID=5023&Page=1

I pod zdjęciem tytułowym, fajny filmik z testów.

Edytowane przez Vlaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Punkte Verschleiss (podsumowanie punktów?) PUNKTY ZUZYCIA

Zustand (zakończenie?) STAN

Niestety mój niemiecki to porażka, bo nigdy się go nie uczyłem. Mogłem coś pokręcić.

 

 

 

 

No calkiem dobrze Ci szlo:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier...

krzywe mocy i momentu obr.

pal diabli moc, ale za moment chyba jakiś lokalny nobel im się należy :crossy:

teraz już wiem, dlaczego Tomek Woźniakowski - było nie było motocyklista w duuużym stażem i doświadczeniem, w czasie naszej ostatniej rozmowy nt. st1050 stwierdził, że ten motocykl na dugo mu jeszcze wystarczy :icon_razz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jazdach testowych moje wnioski były identyczne. Ani CBR1100, ani FZ1 Fazer nie oferują takiego pałeru w całym zakresie obrotów. Silnik XX-a dałby radę, ale już w zakrętach ST-ek jest poręczniejszy. Przebieg krzywej momentu prawie jak silniku Diesla :D i w czasie jazdy czuć to doskonale. Już zamówiłem sztukę w InterMotors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "się", tylko wujek przelewa - dzisiaj za vfr-kę ;) . Piszesz, jakbyś nie wiedział Misiek. Ale swoją drogą moja firma zaskakuje mnie, co chwila zasilając moje konto. Nie spodziewałem się tak nagłego przypływu gotówki, ale co tam.... niech im będzie, biorę co dają :banghead: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ST miałem do dyspozycji na jazdach testowych, wrażenia więcej niż pozytywne. Rzeczywiście świetnie przyspiesza w każdym zakresie obrotów i trzeba często zerkać na prędkościomierz bo w połączeniu z dobrą owiewką szybko można sie zapomnieć, dodatkowo okraszone jest niebanalnym dźwiękiem silnika, nawet na seryjnych wydechach.

Moim zdaniem dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...