Skocz do zawartości

Odświeżanie japońskiego klasyka :)


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikomu nie dawałem zgody na udostępnianie moich fot... :P hehe Do tej pory siedziałem na "konkurencyjnym" forum, lecz tam towarzystwo się trochę popsuło o i nic sensownego nie dało się wynieść z stamtąd...niestety;/

 

Co do felg to sam malowałem,generalnie większość sam robię,no może nie do końca wszystko.... parę części polerował mi dobry znajomy.I on też pomagał mi przy robieniu gs-a(za co Mu wielkie dzięki!!!)

 

No to nie odpowiedziałem na pytanie,zmęczenie daje we znaki...

Felgi malowałem lakierem 2-składnikowym(baza,klar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam plan wziąć się wreszcie za odrestaurowanie pierwszego motorka na jakim siedziałem - jawy 50. Tak, takiej zwykłej jawki ;) Jeszcze ze 3 lata temu jeździła nawet, pękła chyba linka od rollgazu i motorek poszedł w odstawkę. Muszę go odpicować :) Ktoś miał taki, bawił się?

Pozdrawiam

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio lakierowałem chłopaczkowi całą jawkę 50(skuter). Wziął się za odrestaurowywanie, i z tego co wiem wszystkie brakujące części bez problemu dostał w sklepie.Co też ważne ceny tych części były naprawdę "śmieszne" za coś tam 20zł. 50zł itp Z tego co pamiętam za cały zestaw tłok-cylinder-łożyska-pierścienie zapłacił chyba 180zł.

Więc raczej problemów z odrestaurowaniem nie powinieneś mieć, i koszty całej zabawy nie obciążą zbytnio Twojej kieszeni.

Życzę samozaparcia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldjapan...dzięki za odpowiedz...:):):)i jeszcze ile Ci poszło na felgi lakieru?....Ile Cie kosztował ten lakier(jeśli można spytać:PP)

Ps. ja też maluje sam motonqi:)

Ps.2 kojaże pewnie z jakiego forum przybyłeś:):) też stamtąd uciekłem....ale jaa jakieś pół roku (bądz rok) temu stamtąd sobie poszedłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...