Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

 

W ramach przygotowan do wiosennych wypraw, pytanie ktore jeszcze nie padlo - co warto ze soba wozic pod siedzeniem XX jako podstawowy zestaw naprawczo-regulacyjny?

Co Wy wozicie? Jakie klucze, inne uniwersalne narzedzia, łatki, szmatki, scyzoryki mcgyvera :-), ktore z doswiadczenia pomogly Wam najbardziej w trasie, kiedy do warsztatu daleko, a trzeba cos podregulowac, naciagnac?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny zestaw narzedzi umozliwia wymontowanie przedniego jak i tylnego kola.

Kilka bezpiecznikow,kilka tzw. "robakow' do zapchania malych przebic,kilka naboi CO2,tasma elektryczna,kawalek kabla,i to chyba wszystko.To plus porzadne obcego-kombinerki.

Jedna rzecz wiecej,mala latareczka na LED.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.BMW ma taki fajny zastawik do naprawy przebicia,trzy naboje z wezykiem,klej,pare kolkow,kilka narzedzi.

Naboje nabija kolo to tego stopina za mozna dotelepac sie do stacji benzynowej,itd i napompowac do wymaganego cisnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma na swoim motocyklu założony pokrowiec na zbiornik BAGSTER-a?

Jakieś uwagi co do jego plusów i minusów.

Jak wygląda montaż ?

 

Ja mam.

Ale ja to mam zboczenie - to moje 3 moto na ktorym mam bagstera i nie narzekam.

Wiele jest osob ktorym sie nie to podoba - ale ja mam to w D... najfajniejsze jest to ze sciagasz go i masz jak nowy bak - a nie porysowany od zamka czy wytarty od spodni.

wiem ze mozna to inaczej pozabezpieczac - ale bagster jest dla mnie najwygodniejszy - poza tym jak scisniesz kolanami bak to jest jakby lepsza nad tym kontrola - nie slizgaja sie nogi :)

 

Montaz jest bardzo prosty - z przodu przeciagasz w okolicach glowki pasek + 2 czy 3 plastikowe uchwyty i po klopocie - roboty na 10 minut.

 

Jesli masz okazje kupic za ok 200-250 zl a najlepiej od razu z torba to naprawde polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z was ma na swoim motocyklu założony pokrowiec na zbiornik BAGSTER-a?

Jakieś uwagi co do jego plusów i minusów.

Jak wygląda montaż ?

Ja też mam, ale w innym motocyklu. Bardzo mi się to podoba. Jest praktyczne i można fajnie zgrać do tego torbę na bak.

 

Fridge jak się można z Tobą zgadać na temat zamontowanego ksenona w xx-ie.Czytałem, że masz taki zestaw i jeden nawet ci został. Odezwij się co myślisz o sprzedaży tego co zalegau Ciebie w garażu :smile:

 

Tak.BMW ma taki fajny zastawik do naprawy przebicia,trzy naboje z wezykiem,klej,pare kolkow,kilka narzedzi.

Naboje nabija kolo to tego stopina za mozna dotelepac sie do stacji benzynowej,itd i napompowac do wymaganego cisnienia.

A gdzie takie cudo można zaupić? Jest to dostępne w Polsce? Przyznam, że wybieram się w tym roku do Bułgarii na motorze i taki zestaw może okazać się bardzo pomocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zapasowy xenon jeździ już u kumpla w GSX-R750 i jest z tego bardzo zadowolony.

Apropos BAGSTER-a na zbiornik to już zakupiłem - wygląda świetnie, kolorystycznie zgrany idealnie - jak się sprawuje zobaczymy już niedługo.

Czekam jeszcze tylko na kanapę z MARIOMOTO, którą niedawno zamówiłem - mam nadzieję że moje dupsko w koncu zazna troche komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zapasowy xenon jeździ już u kumpla w GSX-R750 i jest z tego bardzo zadowolony.

Apropos BAGSTER-a na zbiornik to już zakupiłem - wygląda świetnie, kolorystycznie zgrany idealnie - jak się sprawuje zobaczymy już niedługo.

Czekam jeszcze tylko na kanapę z MARIOMOTO, którą niedawno zamówiłem - mam nadzieję że moje dupsko w koncu zazna troche komfortu.

Kolego możesz powiedzieć coś więcej na temat tej kanapy??

Jaka cena, może jakieś zdjęcie??

Sprawdzałeś taką kanapę jaka jest poprawa w komforcie jazdy??

Sam w tym roku mam zamiar zrobić kilka tyś na xx-ie i może jest to przydatna zmiana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie jeszcze nie miałem okazji polatać na kanapie z MARIOMOTO na dłuższe traski.

Miałem okazję przejechać się ok. 50 km na XX-ie mojego kumpla.

Różnica jest znaczna tzn. dużo wygodniejsza, dobrze wypoziomowana (nie zjeżdża się cały czas na bak) i super wygląda.

Istotne w tych kanapach po przeróbce to że jest gdzie się zaparzeć tyłkiem żeby za daleko się nie przesunąć przy konkretnej jeździe.

 

Koszt takiej kanapki to około 350-370 PLN za przeróbkę i obszycie (trzeba dostarczyć swoją stara kanapę).

Mozna nawet wszyć sobie w kanapę żelowe wkładki ale użytkownicy odradzają - latem żel strasznie się nagrzewa i działa jak termofor - krótko mówiąc dupa się gotuje.

 

Stronka internetowa tej firmy to: http://www.mariomoto.pl/

Jest tam też kilka zdjęć z przykładowymi obszyciami do XX-a - jednak ja wymyśliłem swój własny projekt.

 

Zobaczymy jak zostanie wykonany projekt i czy będzie wygodnie za jakieś 3-4 tygodnie (tyle trwa realizacja zamówienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jeśli ktoś jest zainteresowany to pod poniższym linkiem można sobie pobrać instrukcję obsługi XX w języku polskim.

http://www.megaupload.com/?d=KSXT5PS0

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...