Skocz do zawartości

Vulcan 900 Custom


Marky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiony w tym roku i od lipca bawie sie w wiele przerobek ... oraz przyozdabiam akcesoriami (np. Kuryakyn, Cobra, MC Enterprise, etc.)

Chetnie sluze porada jesli ktokolwiek ma pytania dotyczace tego modelu. Naleze rowniez do amerykanskich grup dyskusyjnych, ktore naprawde maja ogrom informacji na ten temat.

- Marky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie cos znalezc ... W styczniu albo w lutym bede instalowal hypercharger to zrobie kilka fotek, bo na razie moja "Sake" stoi przykryta w garazu i czeka na seson wiosenny. Cholera, kupilem niedawno lewar ale do tej pory nie mialem czasu jej podniesc, aby sobie przez zime wisiala.

 

 

Daj jakieś odjechane fotki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam miłośników Vulcana. Też posiadam od pół roku Vulcana 900 w wersji classic. Wziąłem ze względu na cenę wersję USA. (dwa kolorki, szybka, sakwy, sissi bar etc.) Troszkę powałczyłem z kierunkami i pozycją. Motorek był nówka z salonu ale od razu zalałem po 300 milach świeżym olejkiem. Może ktoś wie gdzie można wymienić cyfer z mil na km? Z chęcią pogadam o "ulepszaczach" do vn-ki. Szukam ziomali z trójmiasta i okolic. Pozdro dla Wszystkich! Vulcan is forever!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gregorius a dlaczego walczyłeś z kierunkami i pozycją.Pewnie przerabiałeś na wersję europejską.Ja mam Road stara ze Stanów i właśnie świecące kierunki na stałe bardzo mi się podobają i wcale tego bym nie zmieniał.Pozdrawiam

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...