Skocz do zawartości

AUTO IMPORT "COMPLEX" Rychły Przemysław


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam sie nad skorzystanie z usług tego importera samochodów. Ma ktos jakies doświadczenia z tym panem ? Może jakies opinie ? Może ktoś znajomy u niego sprowadzał ?

 

Za 400 zł jedzie sie z takim panem do Holandi i tam wybiera sie samochód ktory intersuje kupującego, w tych 400 zł ma być zawarty, przewóz na miejsce, pomoc przy formalnościach negocjacje cenowe, sprawdzenie stanu technicznego.

 

Mankamentem jest to że nigdzie nie piszą o tej firmie no i co gosza to trzeba miec kase przy sobie, co budzi moje obawy.

 

Pozdrawiam. i czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej stony to dobre, ale z drugiej odpowiedz sobie czy jechałbyś z załóżmy 30 tysiącami w kieszeni albo pod fotelem???

 

Niby znajdzie się jakaś dobra sztuka, to trzeba od razu brać... Lepiej jechać wpłacić jakąś kwotę... Takie gdybanie...

 

Lepiej by chyba było jakbyś jechał z kimś bliskim a nie z typowym "handlorzem". A jeśli nie masz... To ja bym sobie raczej dał spokój i kupił samochodzik już sprowadzony. Nie ryzykowałbym takiej ilości gotówki.

 

Ot, takie małe moje zdanie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak wyżej. weź jeszcze pod uwagę że widzisz kilka ciekawych ofert na jednym placu ale wiesz ze pojedziecie na inny, z którego jedziecie gdzies dalej - nie ma możliwości powrotu po te samochody... chyba nie tak łatwo się zdecydować. Co do porady o stanie technicznym to też bym był sceptycznie nastawiony. NIe będziesz jego jedynym klientem na wyjeździe więc nie będzie miał mnóstwa czasu dla Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak wyglądają takie wyjazdy, zawiozą was do kilku autokomisów i będziecie mogli wybierać auta z placu. Nie ma tam takich okazji jakby mogło się wydawać często na miejscu w Polsce kupisz auto za takie same pieniądze i bez stresu podróżowania z gotówką.

 

Ja bym poszukał importera, który sprowadza sam auta i kupił na miejscu już sprowadzony, jest teraz tego tyle, że można wybierać, a i nie wpłacaj zaliczek, bo różnie się to kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...