Skocz do zawartości

Bierze olej


greg65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za duzo o nim nie wiem bo dopiero niedawno go kupilem poczatek pazdziernika a co do kopcenia to jak sie go odpali to fakt troche kopci ale troche znika to po jakis dwoch trzech minutach

cholera nie wesoło trochę się wpakowałeś z zakupem......... no nic :D

napisz coś więcej bo jestem ciekaw jak jest z tym wchodzeniem na obroty.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co płakac ( tanio nie bedzie ale nikt nie mowił ze bedzie łatwo ) otwozyc silnik szlif z kompletem tłokow gumki zaworowe ( mozliwe ze prowadnice i zawory ) i bedzie jak nowy :) :flesje:

 

 

tylko nie kupuj nic do przodu najpierw otwozyc silnik i diagnoza :flesje:

 

 

 

pzdr

Edytowane przez cubamen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmm przy tym przebiegu mtora bieze raczej kazdy jeden więcj a jeden mniej sprawdz kompresję przyczyn za duzo niema albo pierscionki lub uszczelniacze głowicy i to tyle na en temat a inny olej hmm pomoze ale jak będziesz jezdził tylko po bułki do sklepy bo inaczej szkoda kasy lepiej te kase wyłuz odrazu na mały remont i bomba po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za dużo tego oleju sssie.... moja fzr też piła olej z 1l/1000 km , może więcej może mniej w zależności od stylu jazdy, im wyżej go kreciłem tym więcej ciągnął... przy czym nie mogę powiedzieć, ze nie miała ona kopa. Myśle, że w Twoim przypadku będzie to kosztowało trochę kaski, ale maszyna Ci się za to odwdzięczy... A jeśli myślisz, że pogonisz go i kupisz coś innego to istnieje duże prawdopobieństwo, że znowu trafisz na minę..... Niestety tak to w naszym kraju jest (polak polaka w **** harata ). Lepiej zainwestować i wiedzieć na czym sie stoi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...