Jump to content
Sign in to follow this  
Pajda

Niklowanie - chromowanie gdzie ?

Recommended Posts

Mam po szlifie tlumik no i jest troche porysowany itd ( wielkosciowo w ksztalcie prostokatu 10 cm / 20 cm jest miejsce do porchromowania lub niklowania ) czy orientujecie sie gdzie znajde dobry zaklad ktory zrobi mi ten tlumik. Poszukuje zakladu w Gliwicach lub w okolicach.

Slyszalem ze sa spraye kolor chrom dziala to jakos ? - wszelakie sugestie prosze.

Pozdrawiam

Edited by Pajda

Witam.

Mam do poniklowania dekiel filtra. Czy ktoś z was korzystał z usług którejś z tych firm działających na śląsku?:

"Galtech" P.P.U.H. Import-Eksport

GAL-SIL B Sp. z o.o.

"Gal-Pol" S.C. J. J. A. Konieczni

"Galmen" S.C.

Stal-Chrom

Czy może wie ktoś z kolegów - gdzie w Rzeszowie można poniklować elementy - od motocykla ?

Czy może wie ktoś z kolegów - gdzie w Rzeszowie można poniklować elementy - od motocykla ?

Poniklowac czy pochromować?

W Mogielnicy jest galwanizernia tam zawsze chromuję i cynkuję ale tam jest jeden warunek sam musisz sobie przygotować element tj. musisz ściągnąć stara powlokę galwaniczną i samemu potem wszystko wypolerować.

Jeżeli nie jesteś sobie w stanie z tym poradzić zostaje Ci wysyłka do Krakowa firma Tece(straszne ceny ale dobre wykonanie)albo do Warszawy lub Poznania.

Sign in to follow this  

• Create New...