Skocz do zawartości

Adresy zakladow i ludzi zajmujacych sie dorabianiem czesci do motocykli badz ich odnawianiem


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Koledzy poszukuję kogoś, kto wypoleruje mi silnik wraz ze skrzynią biegów od Urala, najlepiej z podkarpacia,

pomóżcie proszę,

tylko nie wskazujcie powyższego postu, bo tam gość wyraźnie się określił, że trudno dostępnych miejsc nie podejmuje się, a przecież w silniku czy skrzyni są różne zakamarki...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

A co w niej chcesz regenerować. Wymiana łożysk i szczotek to banał, do zrobienia przez każdego mającego jako takie pojęcie o mechanice. Przetoczenie komutatora powinien umieć wykonać każdy tokarz. Przezwajanie lub naprawa wirnika jest raczej bezcelowa, bo taniej jest kupić całą nową prądnicę. W Lublinie są też specjaliści od remontów ( Skrzydlaty z tego forum) i zapewne mogą ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup nowy wirnik, bo taniej nie będzie a i znaleźć zakład, który po pierwsze się tego podejmie a po drugie zrobi dobrze nie jest łatwo. Możesz popytać w firmach przewijających silniki elektryczne, ale teraz mało kto chce się w takie naprawy bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanko.

Zna ktoś i może polecić jakiś dobry warsztat gdzie ogarną osiowanie silnika do junaka ?

Chodzi mi głównie o skrzynię biegów i rozrząd ( dorobienie wszystkich tulejek z brązu)

Najchętniej lubelskie, mazowieckie w promieniu 100km od Lublina bądź Warszawy

Jeśli naprawdę solidna firma gdzieś dalej to też będę wdzięczny

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Mam pytanko.

Zna ktoś i może polecić jakiś dobry warsztat gdzie ogarną osiowanie silnika do junaka ?

Chodzi mi głównie o skrzynię biegów i rozrząd ( dorobienie wszystkich tulejek z brązu)

Najchętniej lubelskie, mazowieckie w promieniu 100km od Lublina bądź Warszawy

Jeśli naprawdę solidna firma gdzieś dalej to też będę wdzięczny

Z góry dzięki

 

Polecam! Bardzo profesjonalny warsztat. Kilka prac silnikowych już wykonanych.

 

Ślusarstwo Usługowe

ul. KWIATOWA 3/5
05-092 Łomianki
Mazowieckie

tel 22 751 37 39

 

Ponadto chciałem polecić warsztat, gdzie wykonano mi naprawę starego, skomplikowanego klaksonu Nikko. Męczyłem się z tym mnóstwo czasu (bezskutecznie). Nawet producent - Nikko stwierdził, że będzie ciężko. Panowie poradzili sobie całkiem sprawnie. I widać, że robią również wszelakie naprawy elektryki.

 

Cyklo

ul. Modlińska 217

03-120 Warszawa

 

TELEFONY:

0-22-6140966

0-601255698

 

http://www.cyklo-motorelektryk.pl/

 

 

Polecam wszystkim oba zakłady. W dzisiejszych czasach ciężko o podobny profesjonalizm.

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...