Skocz do zawartości

Technika jazdy wyczynowej na motocyklu A Kwiatkowskiego


santi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem !Wybieram się do Ciebie po wiedzę.Jestem z sekty( znaczy pro-motora)Niestety jestem słabo anglo jezyczny.Ale na pewno to przeczytam.Dzięki za link.Pozdro johnny

Zawsze służę pomocą w tłumaczeniu, tylko trzeba przyjść ze swoim egzemplarzem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ww. książki polecam "Jak jeździć motocyklem i skuterem" Andrzeja Kwiatkowskiego i Krzysztofa Bruna.

Piękny polski język i brak robienia debila z czytelnika, jak to ma miejsce w pewnych dwóch popularnych książkach amerykańskiego pochodzenia.

 

Kupilem - mialem farta bo szybko znalazlem. Faktycznie - napisana przez osoby z wlasciwa wiedza i we wlasciwy sposob. Warto!

Szkoda ze teraz nikt tak nie pisze - a taka aktualizacja bardzo by sie przydala. Powinna stac przed "Motocyklista doskonalym" (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(Tomek Kulik @ 27.01.2010 - 06:43) *

 

Do ww. książki polecam "Jak jeździć motocyklem i skuterem" Andrzeja Kwiatkowskiego i Krzysztofa Bruna.

Piękny polski język i brak robienia debila z czytelnika, jak to ma miejsce w pewnych dwóch popularnych książkach amerykańskiego pochodzenia.

 

Z rok temu kupiłem tę książkę na allegro. Jest w świetnym stanie i kosztowała jedną złotówkę + 5 zł za przesyłkę.

Jak widać u niektórych takie pozycje się tylko kurzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rok temu kupiłem tę książkę na allegro. Jest w świetnym stanie i kosztowała jedną złotówkę + 5 zł za przesyłkę.

Jak widać u niektórych takie pozycje się tylko kurzą...

 

Gdzieś na zagranicznych aukcjach widziałem stronę/serwis, gdzie ludzie wpisują czego szukają, a sprzedawcy wstawiają im linki do swoich przedmiotów. Szkoda, że u nas nie ma czegoś takiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...