Skocz do zawartości

Technika jazdy wyczynowej na motocyklu A Kwiatkowskiego


santi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro będzie bardzo ciężko...

Ja znalazłam w jakimś internetowym antykwariacie, ale zabij mnie, nie pamiętam w którym...

Sprawdzę, czy jest w niej wizytówka. Jeśli tak - dopiszę do tego posta namiary.

 

Książka super! I do tego bardzo fajnym językiem napisana.

Uważaj na "efekt stonogi", bo ja go miałam... Kto czytał, to wie, o czym mówię. :(

Chyba za wcześnie się do niej zabrałam.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna książka. Na allegro nawet nie szukaj, bo jej od baaaardzo dawna nie było. Ja dostałem od dawnego zawodnika ścigającego się w "crossach". Od deski do deski, ale dawno temu. Stonogi nie pamiętam, muszę przeczytać jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma tę książke do sprzedania ?

 

 

ostatnio wcięło część wiadomości, więc powtarzam - nie udało mi się niestety wysłać na podanego @ :cool: .

Musisz coś innego wykombinować.

Mam jeszcze jeden pomysł - ale dam ci znać na pw

Jesli jezdziłeś dh to masz zajebiste przygotowanie do terenu :bigrazz:

pozdrawiam i zaprszam na treningi do nas :icon_mrgreen:

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wcięło część wiadomości, więc powtarzam - nie udało mi się niestety wysłać na podanego @ :buttrock: .

Musisz coś innego wykombinować.

Mam jeszcze jeden pomysł - ale dam ci znać na pw

Jesli jezdziłeś dh to masz zajebiste przygotowanie do terenu :buttrock:

pozdrawiam i zaprszam na treningi do nas ;)

Dzięki z dobre chęci ,już ją pożyczyłem i zeskanowałem .Jak ją czytam to stwierdzam ,że technika jazdy praktycznie w 100 % pokrywa sie z dh.Różnice są chyba głównie w skakaniu- operowanie gazem i na śliskich korzeniach też chyba jest łatwiej na rowerze - na motorze bunny hop-a się nie zrobi i trudniej go odciążyć .Z tego co widzę to w enduro i downhillu klucz do sukcesu to opanowanie na maxa zakrętów.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odkopuję stary temat.Bardzo pilnie poszukuję tej książki.Chętnie nabędę ją drogą kupna ,rozboju,lub w jaki kolwiek inny sposób.Może ktoś dysponuje skanem?Pomóżcie dobrzy ludzie!

Edytowane przez johnnysixcannons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że artyleria ma wysoce niekorzystny wpływ na słuch, ale żeby i na wzrok..? jeden post wyżej, jasiu... ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne. sprawdzałem zanim odpisałem, teraz też - i wszystko ok

jak do wieczora nikt nie pomoże, to spróbuję załadować na jakiś gratisowy serwer. albo dostaniesz mailem w kawałkach, jakoś to zrobię

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ww. książki polecam "Jak jeździć motocyklem i skuterem" Andrzeja Kwiatkowskiego i Krzysztofa Bruna.

Piękny polski język i brak robienia debila z czytelnika, jak to ma miejsce w pewnych dwóch popularnych książkach amerykańskiego pochodzenia.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ww. książki polecam "Jak jeździć motocyklem i skuterem" Andrzeja Kwiatkowskiego i Krzysztofa Bruna.

Piękny polski język i brak robienia debila z czytelnika, jak to ma miejsce w pewnych dwóch popularnych książkach amerykańskiego pochodzenia.

Drogi Tomku !Czytałem twoje posty.Mam tą ksiązkę,znam Twoją opinie na temat "pewnych dwóch popularnych" książek.Poprostu muszę mieć 'Wyczynową jazdę >>"Kwiatkowskiego.Pochłonołem 'Twist<<" i jest mi mało.

Lechu , Szaki dzięki za odpowiedź.Jeszua również dzięki za zainteresowanie. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...