Skocz do zawartości

Posiadam polską instrukcję obsługi do CB 250 P Two Fifty/Nighthawk/.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Posiadam polską instrukcję obsługi do Hondy CB 250P Two Fifty/Nighthawk/ wersja policyjna. Mam ją w formacie PDF. Potrzebujący wpiszcie swojego maila, na pewno wyślę.

 

 

 

witam

Potrzebowałbym instrukcję do Hondy CB250

Już ją raz udostępniłeś, ale już się jej nie da ściągnąć

Czy był byś tak miły i udostępnił mi ją lub przesłał [email protected]

Dzięki

Edytowane przez rlucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Potrzebowałbym instrukcję do Hondy CB250

Już ją raz udostępniłeś, ale już się jej nie da ściągnąć

Czy był byś tak miły i udostępnił mi ją lub przesłał [email protected]

Dzięki

Przepraszam że odzywam się z takim opóźnieniem, ale dłuższy czas nikt nie chciał tej instrukcji i z tego względu mało tu zaglądałem. Jeszcze dzisiaj Ci ją wyslę.

Hej! Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku!

Edytowane przez robik64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a no jezdzi kilka osob na takich motorkach

sam taki posiadam lecz go chetnie sprzedam bo mam troszke szybsza suze

bede wdzieczny za serwisowke na [email protected] bo cos z biegami mi sie nie podoba

pozdro dla wszystkich zarazonych

jesli kogos interesuje moja honda CB 250 z 1994r to piszcie [email protected]

gg:5607889

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no jezdzi kilka osob na takich motorkach

sam taki posiadam lecz go chetnie sprzedam bo mam troszke szybsza suze

bede wdzieczny za serwisowke na [email protected] bo cos z biegami mi sie nie podoba

pozdro dla wszystkich zarazonych

jesli kogos interesuje moja honda CB 250 z 1994r to piszcie [email protected]

gg:5607889

Będzie cała serwisówka, ale na to potrzebuję czasu. Skanowanie jest strasznie czasochłonne, a trzeba przepędzić przez skaner 290 stron. Fajnie że pokazuje się wiecej ludzi na tych moto. Myślałem że jest nas 3, może 4, a tu patrzcie rośnie armia.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam już pełną serwisówkę, co prawda do wersji ,,Nighthawk'' i ,,Rebel'' z silnikami 185, 200 i 250. CB 250 ,,Nighthawk'' to to samo co ,,Two Fifty'', tyle, że koła ma szprychowe i hamulec bębnowy, reszta bez zmian. Wersja amerykańska. Kto chce niech pisze, na pewno prześlę.

Pozdrawiam!

Robert

Edytowane przez robik64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję koledze "robik64" za przesłanie mi serwisówki do Hondy CB250 Two Fifty.Szukałem dosyć długo a tu miła niespodzianka.Swoją drogą jestem ciekaw,ile w Polsce śmiga tych niedużych ale dzielnych i trwałych motorów.W ubiegłym roku zwiedziłem przy jej pomocy całą Słowację,w tym plany są na większy wypad.

Pozdrawiam wszystkich hondo-maniaków.Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze "robik64" za przesłanie mi serwisówki do Hondy CB250 Two Fifty.Szukałem dosyć długo a tu miła niespodzianka.Swoją drogą jestem ciekaw,ile w Polsce śmiga tych niedużych ale dzielnych i trwałych motorów.W ubiegłym roku zwiedziłem przy jej pomocy całą Słowację,w tym plany są na większy wypad.

Pozdrawiam wszystkich hondo-maniaków.Max.

Dzięki, cała przyjemność po mojej stronie. Motorków jest na szczęście coraz więcej, więc z dostępnością części powinno zrobić się lepiej i trochę taniej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...