Skocz do zawartości

Posiadam polską instrukcję obsługi do CB 250 P Two Fifty/Nighthawk/.


Rekomendowane odpowiedzi

kolego a powiec mi na jakim ty oleju jezdzisz :icon_rolleyes: jaka gestosc i marka dieki za odowiedz :wink:

Mobil 4T 10W/40 półsyntetyk. Nic lepszego nie musi mieć, ten olej jest wystarczający. Wystarczy spojrzeć na przebiegi tych maszyn na tym oleju.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

Jako świeżak (prawko się drukuje:]) rozważam zakup tego modelu. Prośba o instrukcję na email: [email protected], chciałbym się z nią zaznajomić.

 

Dodatkowo mam pytanie jakiego przebiegu te maszyny dożywają?

 

Pozdrawiam,

Piotrek

PS. chętnie zapodałbym ogłoszenie do oceny (poza fotami dużo informacji na razie nie mam) - czy to jest dobre miejsce na taką dyskusję?

Edytowane przez sierzant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje na temat motocykla, jego walorów, oceny itp. można uskuteczniać w dziale ,,Motocykle'' potem szukać poddziały np: ,,sport,naked,turystyk'' odnaleźć markę np: Honda i otwierają się dyskusje na temat wszelkich modeli tej marki. Poza tym jest szukajka gdzie wystarczy wpisać typ motocykla i wszystko się wyświetli.

Pozdrawiam!

Edytowane przez robik64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Posiadam polską instrukcję obsługi do Hondy CB 250P Two Fifty/Nighthawk/ wersja policyjna. Mam ją w formacie PDF. Potrzebujący wpiszcie swojego maila, na pewno wyślę.

Witam czy mógłby mi pan przesłać tę serwisówkę do hondy cb 250 two fifty byłbym bardzo wdzięczny,na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...