Skocz do zawartości

Honda STX 1300 PanEuropean


Rekomendowane odpowiedzi

przegladalem archiwum i za wiele nie znalazlem o tym motocyklu, a poniewarz chce przesiasc sie na typowo turystyczny sprzet, stad moje pytanie. jak sie prowadzi, jak ze spalaniem, serwisem i cala reszta. wiem ze w SM czy MOTOCYKLU byl kiedys test tego motocykla. moze ktos posiada te numery i moze przeslac mi skan. opinie uzytkownikow jednak sa najwazniejsze.

 

z gory dziekuje

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za line.

 

a jacys uzytkownicy??

mam 2 ziomków chicago dosiadaja tego sprzeta , przemierzyli usa w szerz i w poprzek bez zadnych awarii , niestety towarzyszacym im tak chwalanym gs1200 ze stajni BMW wysiadły po drodze ( biedactwa nie sa stworzone do ciagłego przelotu w granicach 180-200km/h)

sam od dłuższego czasu przymierzam sie do wzbogacenia kolekcji o coś takiego :buttrock:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 ziomków chicago dosiadaja tego sprzeta , przemierzyli usa w szerz i w poprzek bez zadnych awarii , niestety towarzyszacym im tak chwalanym gs1200 ze stajni BMW wysiadły po drodze ( biedactwa nie sa stworzone do ciagłego przelotu w granicach 180-200km/h)

 

no cóż, każdy motocykl ciągnięty w poprzek stanów z prędkością dla niego maksymalną IMHO ma prawo wysiąść...

 

natomiast dla założyciela tematu mam jeszcze jeden pomysł: kup aktualny (listopad) "motocykl" - jest test porównawczy dużych turystyków: stx1300, gtr1400, k1200gt, fjr1300. parę zeta, a ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :buttrock:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, każdy motocykl ciągnięty w poprzek stanów z prędkością dla niego maksymalną IMHO ma prawo wysiąść...

 

 

 

IMHO nie,plus tak naprawde to takie predkosci mozna utrzymac tylko w zachodnich stanach,na pustyni gdzie co 5 mil nie ma policji ,interesujace co padlo w tych GS.

 

W dysproporcjonalnie duzej ilosci nowych GS1200 padaja tylne mosty,to relatywnie nowa afera ktora sie dopiero rozwija,zapewne skonczy sie pozwem sadowym i mandatoryjna wymiana wadliwych podzespolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...