Skocz do zawartości

Filmy - pokazy, stunt, wypadki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
3 godziny temu, Damian85 napisał:

Policjant-motonita próbuje zatrzymać motoycklistę, po czym... uczy się latać!

Chyba bedzie musial jednak sporo potrenowac ! 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Staszek_s napisał:

Ciekawe czy jak dorwą tego co gonili to dowala za nie zatrzymanie się przy kolizji? 

Chyba że ten drugi policjant kazał mu zjeżdżać.

Widać na filmiku, że jest "instrukcja" do zatrzymania się, więc jeśli go złapią to będzie "ucieczka".,

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Croowab napisał:

Widać na filmiku, że jest "instrukcja" do zatrzymania się, więc jeśli go złapią to będzie "ucieczka".,

Ten stuntman  nie mial wlaczonego koguta, to raz, dwa, te jego " znaki " to ruznie mozna interpretowac, ja przynajmniej tam takiego jekiegos specjalnego " instruowania " nie widze, ale wiesz, ja juz pol slepy jestem. 

 

Zatrzymywanie powinno byc jasne i wyrazne i nie powinno stwarzyc watpliwosci, ze chodzi o zatrzymanie. Pomijam juz fakt, ze ich umundurowanie pozostawia sporo do zyczenia, rownie dobrze moglto byc Monter w swojej czarnej skorze ! 

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ks-rider napisał:

Ten stuntman  nie mial wlaczonego koguta, to raz, dwa, te jego " znaki " to ruznie mozna interpretowac, ja przynajmniej tam takiego jekiegos specjalnego " instruowania " nie widze, ale wiesz, ja juz pol slepy jestem. 

 

Zatrzymywanie powinno byc jasne i wyrazne i nie powinno stwarzyc watpliwosci, ze chodzi o zatrzymanie. Pomijam juz fakt, ze ich umundurowanie pozostawia sporo do zyczenia, rownie dobrze moglto byc Monter w swojej czarnej skorze ! 

 

🙂

Przypatrz sie dobrze. Widac migajacego koguta na wysokosci kasku.. przed “kolizja” daje znak reka do zatrzymania. 
 

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Croowab napisał:

Przypatrz sie dobrze. Widac migajacego koguta na wysokosci kasku.. przed “kolizja” daje znak reka do zatrzymania. 
 

 

no i tu chyba tych rąk zabrakło do wciśnięcia hamulca - nie wiem gdzie się włącza ,,koguta'' na motocyklu i w tym czasie machał ręką do zatrzymania a ręki na hamulcu już zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...