Skocz do zawartości

20 najwiekszych Flop'ow motoryzacji motocyklowej


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Tym razem o wynikach nie decydowali testerzy ani politycy tylko zwykli ludzie. He, he juz widze reakcje forumowych uzytkownikow na wyniki. Wyluzujcie, to czy ktos jezdzi taka czy inna maszyna nie swiadczy raczej o niczym, potraktujcoe jak ja z humorem.

 

20. BMW K 1

19. Suzuki RF 900

18. Honda VTR 1000 SP -2

17 Kawasaki KLE 500

16. Moto Guzzi Centauro

15. hobda FMX 650

14. Buell Ulysses XB 1200 X

13. MZ Skorpion

12. Sachs Roadster 800

11. Yamaha uldog

 

10. Suzuki TL 1000

9. Aprilia RST 1000 Futura

8. Yamaha GTS 1000

7. ucati Indiana

6. Bimota Mantra

5. ünch Mammut 2000

4. BMW Scraver

 

 

3. Ducati Multistrada ( bez roznicy pojemnosci )

 

2. BMW R 1200 C Montauk

 

zwyciezca

 

BMW C1

 

:icon_biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Guzzi Centauro

dla mnie jedna z ładniejszych maszyn, dlaczego dali jej flopa? :icon_rolleyes:

 

skoro napisał, że ranking stworzyli zwykli ludzie, to możliwości są tylko dwie: ankieta lub wyniki sprzedaży :icon_rolleyes:

ja się na przykład dowiedziałem właśnie, że ducati produkowało czopka :evil:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykli ludzie ale z jakiego kraju?? :crossy: Chwalic ich za to, ze cenia swoj rodzimy wyrob.

U nas uwaza sie, ze polskie jest g**** warte choc juz w coraz mniejszym stopniu.

W japoni wygra japonczyc, a w usa harley/buell, we wloszech ducati, we francji voxan. Obiektywnie ocenia Ci co nie sa patriotycznie zwiazani z ktoras marka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykli ludzie ale z jakiego kraju?? :) Chwalic ich za to, ze cenia swoj rodzimy wyrob.

U nas uwaza sie, ze polskie jest g**** warte choc juz w coraz mniejszym stopniu.

W japoni wygra japonczyc, a w usa harley/buell, we wloszech ducati, we francji voxan. Obiektywnie ocenia Ci co nie sa patriotycznie zwiazani z ktoras marka ;)

 

Jezeli chodzi o USA to tutaj prawie zawsze w testach dwoch najwiekszych miesiecznikow,Cycle World i Morcyclist H-D/Buell finiszuja ostatni.Zero patrityzmu. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie kochani, flop to cos co sie z jakiegos powodu nie sprzedawalo.

A powody moga byc bardzo rozne.

Motocykle od strony technicznej i wykonawczej mogly byc swietne, ale dalej sie nie sprzedawaly. Do tej wlasnie niemoznosci odnosi sie to amerykanskie okreslenie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Temat już trochę zanikł ale i tak dodam posta. Zupełnie nie rozumiem dlaczego Sachs Roadster 800 jest na tej liście flopów !!! Widziałem ten motor, jechałem nim i jak dla mnie to jedno z dzieł sztuki motoryzacyjnej ''' nie znam motocykla który jest piękniejszy, ma piękniejszy dźwięk, bardzo łatwo się go prowadzi jak na jego wagę i jeszcze to że jest tam silnik od Suzuki to w ogóle wypas. A MZ Skorpion jest według tej listy lepsze !?!?!?! przecież to jest porażka ... nie da się tym jeździć jest sztywne jak bym jechał na chu****m rowerze z widelcem wgiętym pod silnik i jest paranoją to że w niektórych szkołach jazdy jest on do jeżdżenia po placu jak na tym nie da się opanować kierownicy w zakręcie bo lata na wszystkie strony i nie trudno o wypadek na placu to jak ludzie maja się nauczyć na tym jeździć. Według mnie ta lista jest bardzo niesprawiedliwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...