Jump to content

H-D Rocker C

Heffi
 Share

Recommended Posts

Ale nie pasuje do klimatu H-D.

No właśnie- co takiego w nim nie pasuje do "klimatu" H-D?

I co to wg Ciebie jest za klimat? :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Heh. Rocker to esencja HD. A czemu? Bo jest to wyjściowa baza do budowy niezłego choppera , dlatego HD wprowadził go na rynek. Po co się brandzlować z wydłużaniem ramy softaila zwykłego jak można kupić Rockera i z miejsca przerobić go an chopka.

A V-Rod to w ogóle porażka. Ot taki gęsty glut z nosa MoCo. :biggrin:

Edited by qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Jak nie wiesz sam to ciężko będzie aby ktoś Tobie to wytłumaczył icon_mrgreen.gif .

Na serio- nie masz żadnych rzeczowych argumentów?

Zresztą Ty jeździsz Honda... wink.gif icon_mrgreen.gif

Ale nie wiadomo jak długo jeszcze...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Ale chodzi o V2 60stopni, czy o zacięcie sportowe, czy o co?

Chodzi o wszystko. :biggrin: V-Rod to taki wybryk HD. Chój wie skąd pomysł na ten wynalazek w ogóle. Chodzi też o współpracę z Porsche czyli to już nie jest hamerykancki motur. V-rod zrywa ze 100-letnią tradycją która jest właśnie tą "esencją" Harleya czyli V2 OHV.45 stopni.

V-Rod znalazł grupę nabywców ale są to ludzie którzy chcą mieć "legendę" ale nie lubią cruiserów ani chopperów. Ot tak - jakbyś chciał zjeść frytki które nie zawierają ziemniaków. :icon_eek: Chyba tak da się to opisać. Night Rod jeszcze daje radę bo jest dość kozacki ale podstawowy V-Rod to masakra. Ewenement można porównać do tego gdyby MV Agusta wyprodukowała skuter 50ccm/2T - znajdzie nabywców ale skąd taki chory pomysł na tworzenie czegoś diametralnie przeciwnego do tego czym jest marka i jej mit/tradycja/prestiż?

Ale grupa "Rodów" jako motocykl to ciekawy wynalazek który zapoczątkował cały ten światek power-cruiserów a japońcy wypracowali go do perfekcji. Jak zwykle. :biggrin:

Edited by qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Przecież v-rod nie był zły to czemu takie porównanie :icon_question:

V-rood jest jak świnka morska, ani świnka ani morska.

Heh. Rocker to esencja HD. A czemu? Bo jest to wyjściowa baza do budowy niezłego choppera , Po co się brandzlować z wydłużaniem ramy softaila zwykłego jak można kupić Rockera i z miejsca przerobić go an chopka.

Ramę na Chopka kupisz sporo taniej. :wink:

Jesli chodzi o Vroda to jest to motocykl ktory przelamal w koncu bariere tradycjonalizmu bo z silnikiem o tak tradycyjnej konstrukcji jak V twin bedzie coraz trudniej dorownac japonskiej konkurencji jesli chodzi o osiagi i ktos to kiedys musial zrobic. Co do Porsche to gdybys dokladnie przesledzil historie HD to zapewne bys wiedzial ze porsche juz dawno wspolpracowal z HD nad konctrukcja V4 wiele lat temu a to ze wzgledu na najlepszy na swiecie osrodek testowy tak wiec wsolpraca z Porsche to nic nowego nie tylko zreszta dla HD jak rowniez dla wielu innych firm samochodowych ktore korzystaja z infrastruktury Porsche podczas testow.

• 4 weeks later...

http://pl.youtube.com/watch?v=99OMYZ8DJsg

http://pl.youtube.com/watch?v=99OMYZ8DJsg

To takie male porownanie. Troche smieszny komentarz ostatniego goscia bo cos krotka byla lista "za" wiec przytoczyl nieodzowne: albo chcesz jezdzic harleyem albo nie... No ale jakos mnie to nie dziwi.

Generalnie moto jest czyms takim pomiedzy customem i grzecznym HD wiec ciezko go sklasyfikowac. Gdybym chcial miec taki typ moto to za ta kase wolalbym poskladac customa od zera bo efekt bylby lepszy a i piec bylby na gazniku (niestety te obroty kosiarki do trawy obrzydzaja mi jak na razie skutecznie nowe HD). To taka wersja dla leniwych a majacych kase - czyli customizing "on line". Podoba mi sie rozwiazanie siedzenia dla pasazera i to chyba niestety wszystko...

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom