Jump to content

Recommended Posts

W dniu 2.07.2019 o 14:57, danteforum napisał:

Kolega mechanik mówi ze pierdoła z gaźnikiem 😄 wiec mam nadzieje 😉 utargowalem 1.700zł wiec warto było wziąć. Mam nadzieję 😜

Dzięki 😄

Zawsze ten "gaznik do regulacji", albo "klima do nabicia". osobiscie bylbym ostrozny przy takich ofertach. nasuwa sie proste pytanie: czemu sprzedajacy tego gaznika nie wyregulowal przed sprzedaza i nie gonil zdrowego moto, tylko schodzil prawie 2 kola na jego regulacje? moze byc uwalone co innego, a jak to nie gaznik to bedzie bezahlen. Kolega-mechanik juz go wyregulowal? jestem ciekaw.

typowo polskie myslenie, niewazne za ile, tylko ile taniej...

W dniu 2.07.2019 o 15:21, bayu napisał:

Coś dobrego jakaś 125 do powiedzmy 3500-4000 zł max. Nie interesuje mnie DT 
Będzie służyć głównie do jazdy po lesie i rzadko bo małym torze.

Moze MRF? 😄 ewentualnie KTM + rower, by miec czym do mechanika dojezdzac. zawsze jak juz sprzedaz KTMa to rower zostanie.

tak serio, to w tym budzecie tylko DT jesli chcesz 2T i tak bedzie ciezko.

Pamietaj, ze po zakupie trzeba zawsze cos w moto wlozyc, bo mimo iz sprzedajacy rozpisuja sie jak idealny on jest, to bywa, ze z prawda sie nieco rozmijaja.

jak np regulacja gaznika, przy pecnietym cylindrze 😛

• Upvote 1

Forum nie służy do zdobywania wiedzy, informacje znajdź sobie w internecie.

3500-4000 crm 125 , kdx 125 jak nie dt 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Witam mam zamiar kupic crossa do jazdy po lasach,polach itp zastanawiam sie nad kupnem ktm 125 ale mam na oku rowniez honde cr 125 i yamahe.Czy ktos szczegolowo moze mi je opisac moc,przyszpieszenie i takie tam(licze na jak najwiekszego powera od crossa 🙂 )

Siemanko. Przesiadał się ktoś z was z wyczyna na Enduro bo jeśli tak to mam do was pytanie. Jeżdżę na Kawie 250 2t i mam zamiar się przesiąść na Wr450. Więc tu do was pytanie czy nie będzie mnie ten sprzęt zamulał czy mocy nie będzie brakowało. Takie pytanie z Du*y bo nigdy nie jeździłem na enduro tylko wyczyn 4T/2T . 

Pozdro

Chłopaki jakiej firmy najlepszy cross 250 2t. Chodzi mi o ceny cześci, awaryjność, prowadzenie. Jaki konkretnie kupić model i  z jakiego rocznika?

Edited by Felek2032