Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hello, jak zapewne większość jestem zielony w całym temacie. Za około rok przeprowadzam się i będę mógł kupić sobie moto do polatania po polnych dróżkach. Mam 14 lat - za rok co logiczne 15 okolo 167 cm wzrostu i 70kg wagi. Chciałbym kupić coś mało awaryjnego, lekkiego i aby się nie utopiło przy błotku po deszczyku. Jeździlem z 30 minut na małym chińczyku i było spoko, ale maluuutki. Coś do 3000zł około, abym mógl podnieść go samemu, na prostej się rozpędzić i ogólnie aby mieć frajdę. Nie chodzi mi o skakanie hard enduro i motorki typu ktm tylko coś typu chińczyk, yamaha. Marzę o czymś do jazdy po "wsi" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kodzisan napisał:

Witam,

jakie enduro kupić dla 15latka(175cm 55kg)

Wymagania:

- do jazdy po polach/lasach a czasem na ulice

- 125cm3

- tanie w eksploatacji

- malo awaryjne

Budżet: 6500zł

Z góry wielkie dzięki za pomoc

dt125 bądź pochodne 😄 co tańsze i w lepszym stanie

10 godzin temu, playerOnlyOne napisał:

Mam 14 lat - za rok co logiczne 15 okolo 167 cm wzrostu i 70kg wagi. Chciałbym kupić coś mało awaryjnego, lekkiego i aby się nie utopiło przy błotku po deszczyku. Jeździlem z 30 minut na małym chińczyku i było spoko, ale maluuutki. Coś do 3000zł około, abym mógl podnieść go samemu, na prostej się rozpędzić i ogólnie aby mieć frajdę. Nie chodzi mi o skakanie hard enduro i motorki typu ktm tylko coś typu chińczyk, yamaha. Marzę o czymś do jazdy po "wsi" 

50 soft który się trafi w najlepszym stanie np popularna senda , najfajnejsza 50 to cre 😄

  • Lubię to! 1

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2020 o 09:50, michoa napisał:

50 soft który się trafi w najlepszym stanie np popularna senda , najfajnejsza 50 to cre 😄

Honda HM 50 to to samo co cre czy to już inny model? (może jakaś skrocona nazwa)

I czy 50ccm to wystarczająca moc? Bo lubię śmigać po prostej. I nie wspomniałem - nie musi to być motorower oczywiście, nie mam żadnej karty motorowerowej i nie zamierzam mieć.

Edytowane przez playerOnlyOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jonaszko napisał:

Tylko R1 Ciebie uszczęśliwi... skoro nie zamierzasz mieć karty motorowerowej to i Pj nie jest ci potrzebne😉

Pj czyli prawo jazdy? Nie rozumiem skrótu.

 

Póki co wybrałem motor taki jak większość pewnie początkujących - Yamaha 125 ewentualnie honda 125 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2020 o 20:47, playerOnlyOne napisał:

Honda HM 50 to to samo co cre czy to już inny model? (może jakaś skrocona nazwa)

to samo

na start jak niczym nie jeździłeś to 125 2t nawet w dualu to jest dużo , na prostej odwiniesz ale w terenie będziesz się go bał ...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, michoa napisał:

to samo

na start jak niczym nie jeździłeś to 125 2t nawet w dualu to jest dużo , na prostej odwiniesz ale w terenie będziesz się go bał ...

Jeszcze gdyby był tam u mnie jakiś teren taki porządniejszy, a tak to tylko droga taka piasczysta i co, na pole komuś wjadę? 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam 19 lat wzrost 193 cm waga 107 kg jestem dosyć duży i moje pytanie jaki motor w teren chodzi mi bardziej o jazdę po lasach łąkach i górkach nie mam zamiaru katować tego motoru tylko po prostu pośmigać sobie po lasach i moje pytanie brzmi jaki motor do lasu ponieważ trochę ważę i chciałbym coś mocniejszego ale i taniego w utrzymaniu z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...