Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, qpa napisał:

Widzę expert znowu w formię 🙂 Michał chce 4,5 to pyk kup ze 2,5 😄 Ile Panie Tommo najeździłeś w offie? 

Teren u Michała płaski, jedynie katowanie kopalni piachu, lub szybkie przeloty po płaskim, gdzie 250 spoci się już przy dolocie do miejscówki, to tak jakby mu polecać 2t żeby 10 km do miejscówki dojeżdżać, gdzie i kierowca i motocykl ma po chwili dość. 

teraz czaję czemu się wkurwiałeś jak pierdoliłem swoje 3 po 3 w temacie o junaku , sori 😛 nic tak nie drażni jak ludzie bez pojęcia którzy próbują być mądrzy i muszą coś napisać 😄

 

4 godziny temu, Tommo napisał:

Pewnie się oplujesz ale szukaj CRF250l. Motocykl sprawdzony, świeży i chwalony za dzielność. I co najważniejsze dla ciebie, nie spowoduje, że o węglu będziesz tylko marzył przez kolejne trzy sezony grzewcze.  

tak tommo masz rację jak zawsze

po xr600 i trx450r kupię sobie 20 konnego duala bez zawiasu , chcąc latać 98% off i długie podjazdy w piachu  , będe nim darł pizdę na 2 biegu ( sory nie wiem czy w piachu do kolan to pociągnie 2 bieg )  z trudem wczołgując się tam gdzie wjeżdża odblokowana dt125 , nie wiem co się szybciej wykończy ja , ten silnik , czy mój portfel bo tak traktowane pewno też spali

ja lubie takie opcje

uchyl rąbka tajemnicy co w takim terenie zrobi dzielna crf250l , na tej miejscówie to exc 520 brakuje kopyta nieraz  , 250 4t cross to zaraz woda zagotowana od pizdówy po odcinie i też nie pozamiata no ale crf250l jest dzielna to pewnie da radę ?

nie chce jechać na koniec świata , chce jechać na kole po betonowych płytach na żwirowni i zdobyć górkę

 

zruchaną exc520 też rozważam tysika dołożę i coś tam  bez kwita jest  mimo że nie przepadam za ktm bo RFS jest niezniszczalny i jest czym jechać 😄

 

20 minut temu, qpa napisał:

Ty jesteś takim trollem specjalnie czy o co chodzi?  

 

To mu poleć żeby dozbierał a nie piszesz głupoty. 

ale on nie ma kompletnie pojęcia o lataniu po piachu , jak generalnie nie ma o niczym , crf 450 to pewno tak samo jak ja widział na obrazku na fejsie o czym tu kupa gadać powiedz ? to jak z michoa o junaku .....

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma miedzi, to się na dupie siedzi...

Żyjemy na innych płaszczyznach. Ja patrze realnie na sprawy, ty bujasz w obłokach myśląc, że znajdziesz leszcza, który odda sprawne 60 konne enduro w cenie motorynki na chodzie.

Tak, chce to zobaczyć jak skaczesz 50 metrowe górki pięćsetą...

I jak szukasz filmików w necie to się postaraj a nie jakieś kaleki jak ten w 30 sec.

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jonaszko napisał:

Wrzucisz swoje? Chętnie zobaczę, chociaż się na tym nie znam, więc komentował nie będę ale lubię oglądać

Wrzucałem samochodowe i nagle namnożyło się na forum Loebów, Hamiltonów itp

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysł zamiast się kłócić to może ktoś się pochwali grą na flecie? Według mnie za tą cenę to kupisz jakąś 450 ale nie wymagaj od niej wiele i, że będzie bez wkładu finansowego  za tą kasę wolałbym kupić stunt psa niż jakiegoś crossa czy enduraka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tommo napisał:

tóry odda sprawne 60 konne enduro

ale ani exc ani crf nie ma 60KM , do tego crf to cross , tak tylko lekkie sprostowanie

 

5 godzin temu, qpa napisał:

Ty jesteś takim trollem specjalnie czy o co chodzi? 

on ma coś takiego jak yeuop ekstremalny syndrom niedowartościowania

Wchodzi w każdy temat rozpieprza go oftopem , nie ważne że nie ma pojęcia , że nie ma nic do powiedzenia , ważne siać gównoburzę kompromitując się totalnie byle ludzie z nim pisali , to nie pierwsza jego akcja tego typu....jest gorszy od michoa bo michoa prowadził swoją krucjatę na junaka ale jak zobaczył że ma doczynienia z prawdziwymi pasjonatami i ani ja ich nie przekonam że to gówno ani oni mnie że to super , to sobie poszedłem a on nie odpuści dopóki temat nie zniknie .......

Mnie to coś śmierdzi że chłop jest bardzo samotny nie ma kumpli itp ja też po części mam ten problem  albo ma jakiś problem psychiczny dlatego zaczynam z nim gadać bo mi go zwyczajnie żal...
Zgrywa takiego bogatego a marnuje cenny czas na gównoburzach na forum motocyklistów , jakbym ja miał kasę to w dupie miałbym czy ktoś kocha junaka czy go nienawidzi , wolałbym teraz zalać crf 450r za 6k pod korek spakować na pakę rama 1500 i za godzinę byłby na jakiejś fajnej żwirowni i latał góra dół po piasku i lansował się na insta czy fejsie gdzie to nie wjechałem , napewno nie chciałoby mi się z kimś kłócić o bzdury bo po prostu szkoda czasu , schować rama 1500 z crf 450 , wyjechać 200sx z 1uz na miasto i tyle 😄 ...

 

 

no ale mam 16.50 zł w portfelu  i 8.60 zł na koncie do tego net chodzi mi tak wolno że nawet do fejsa ledwo się dobijam ,  w trx mam prawie sucho w baku a poldka nie mam za co zalać żeby gdzieś polecieć na dobre podjazdy więc troluje miłośników junaka bo co robić 😄

 

4 godziny temu, Tommo napisał:

Tak, chce to zobaczyć jak skaczesz 50 metrowe górki pięćsetą... 

nie chce skakać chce wjechać a to jest różnica

Nie mam syndromu bycia najlepszym na świecie będąc jednocześnie tragicznym tak jak ty , lubię się lansować jak wklejam swój filmik to sam z siebie pruje łacha , śmigam dla frajdy z jazdy nie dla bycia mistrzem świata i wiem że jestem cienki

 

Godzinę temu, Kubuś50/125 napisał:

za tą kasę wolałbym kupić stunt psa niż jakiegoś crossa czy enduraka

dzięki za bardzo cenną i w temacie sugestię , nie mniej stunt psem kiepsko się jeździ po żwirowni 😄

sensownym crossem w tej kasie jest 250 2t ale mam za małe jaja , to wciąż ma za słaby dół i jest za dzikie dla mnie , wolałbym 4t , nie mniej biorę pod uwagę również 😄 yzf426 też idzie kupić za 6k .....

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, michoa napisał:

 

dzięki za bardzo cenną i w temacie sugestię , nie mniej stunt psem kiepsko się jeździ po żwirowni 😄

sensownym crossem w tej kasie jest 250 2t ale mam za małe jaja , to wciąż ma za słaby dół i jest za dzikie dla mnie , wolałbym 4t , nie mniej biorę pod uwagę również 😄 yzf426 też idzie kupić za 6k .....

 

Nie chodziło mi o jazde stuntem po żwirowni, poszukaj Yamahy Yzf 450 za 7,500 znajdziesz coś w miarę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jonaszko napisał:

Samochodowe mnie absolutnie nie interesują, bo przecież jak sam wiesz, to forum motocyklowe. Tak że dawaj, chętnie pooglądamy.

Jest mi bardzo serdecznie wszystko jedno co cię interesuje a co nie. Jak zasłużysz, to może dam ci obejrzeć. 

1 godzinę temu, michoa napisał:

Jestem cienki

 

Jedyne z czym mogę się zgodzić. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, qpa napisał:

Widzę expert znowu w formię 🙂 Michał chce 4,5 to pyk kup ze 2,5 😄 Ile Panie Tommo najeździłeś w offie? 

Teren u Michała płaski, jedynie katowanie kopalni piachu, lub szybkie przeloty po płaskim, gdzie 250 spoci się już przy dolocie do miejscówki, to tak jakby mu polecać 2t żeby 10 km do miejscówki dojeżdżać, gdzie i kierowca i motocykl ma po chwili dość. 

Co sie nie da, co sie nie da.. 😉 Ja osobiscie we wlasnej osobie, swego czasu,  dojezdzalam dosc czesto (kilka razy w tyg) kilkanascie km do miejscowki X, natomiast najdalszy punkt byl oddalony jakies 80km ode mnie, wtedy jeszcze 'z wysokooktanowym plecakiem' na grzbiecie (3-4.5l wahy) i wywalonym jezorem jak juz wracalam i robilo sie ciemno.. ale owszem, po wszystkim mialam juz dosc.. Oczywiscie cwiartka w 2T.. 🙂 

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jak mam wybierac yzf vs crf to wole crf yzf426 byla pancerna i ciezka do zabicia a 450 z poczatku produkcji byly ponoc tragiczne jak rmz i kxf na poczatku owiane w legende tytanowe zawory , czasem strzal z korby :D a za 7500 to bedzie stary rocznik ... już chyba wolalbym rfsa bo to dopoki mialo zawory na srubach bylo niezniszczalne tylko ze rfs 520 to od 7500 w górę

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, michoa napisał:

Nie wiem czemu ale jak mam wybierac yzf vs crf to wole crf yzf426 byla pancerna i ciezka do zabicia a 450 z poczatku produkcji byly ponoc tragiczne jak rmz i kxf na poczatku owiane w legende tytanowe zawory , czasem strzal z korby 😄 a za 7500 to bedzie stary rocznik ... już chyba wolalbym rfsa bo to dopoki mialo zawory na srubach bylo niezniszczalne tylko ze rfs 520 to od 7500 w górę

Zastanów się albo chcesz, żeby moto było tanie albo, żeby było młode i bez wkładu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

520? Co się będziesz pierdolił. Bierz FE570 i swoją tłustą dupę wciągniesz na każdą górkę. Tak jest. Bierz Husaberga, udźwigniesz, wierzę w ciebie. 

7 minut temu, Kubuś50/125 napisał:

Zastanów się albo chcesz, żeby moto było tanie albo, żeby było młode i bez wkładu 

Stary, nie wymagasz za wiele od niego?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, qpa napisał:

Ty jesteś takim trollem specjalnie czy o co chodzi? 

To mu poleć żeby dozbierał a nie piszesz głupoty. 

Qpa,

my generalnie to niezbyt sie lubimy, ale 

Zapatam teraz neutralnie co mozna kupic za 7500 pln'ow ? 

Ja sie na cenach nie znam ale za moja DR 350 dostaje 1500,- € a jak generalnie wiadomo DR 350 to naprawde daleko do Hard Enduro !

Prawda jast niestety taka, ze nikt o zdrowch zmyslach nie oddaje za bezcen przegotowanego do sezonu  enduraka, z regoly kaudy woli spuscic i niec wiecej w niego nie wkladac. Kupuujac takiego sam na wlasne zyczenie zaczynasz wkladac kase do skarbonki bez dna.

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...