Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego 600 odpadaja ? bo ciezke i duze ? XR 600 ( najlepiej stare roczniki) waza tyle co te 250 , jedyna roznica w odpalaniu.

Tata szczela z pi*dy ze 600 jest za duza itd. Gdy by to odemnie zalezało to jak najbardziej rozpatrzył bym 600. Ale cóż, musze szukac czegos do 350ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki motocykl można wyrwac za ok 4 tyś. Najlepiej 4T. Doświadczenie na DRce 125. Kazdego rodzaju 600tki odpadają. Max 350ccm. Co mozecie mi doradzić? XT raczej odpada. Brat ma i niechce takiego samego moto, jakie jeszcze mozna wyrwać moto w tej klasie ?

Na Twoim miejscu szukałbym TT 350 albo Hondy XR 250, myślę że za tą kasę coś znajdziesz, tylko trzeba poczekać, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

To mój pierwszy post na forum, więc witam ;]

Mam ok. 185cm wzrostu i ok. 80kg i szukam mojego pierwszego crossa/enduro Kwota jaką mogę przeznaczyć na zakup to 4-5 tyś zł. Co polecacie na pierwszy motor dla mnie ?

Aha - będę śmigał po lasach, polach, łąkach itp. Nie po torach :cool:

Edytowane przez milek397
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

Ja wybrałem KMX-a na pierwsze moto. I jeśli nie będzie Ci przeszkadzał miękki przód to bedzie OK . Ja mam wlany gęstszy olej do przodu i na max odblokowany z całym układem wydechowym przelotowym i musze powiedzieć że daje sobie rade. Tylko że ja jestem lżejszy o 20kg. Ewentualnie dt. A jeżeli moto nie musi być zbytnio młode to może zastanowić się nad Aprilią rx 125 ma większą moc od kmx/dt i zawieszenie też konkretne. Ale jeśli i to bedzie za mało to zostaje jeszcze husqvarna wr125. Jeśli wolisz 4t to godny polecenia jest klx myślę że za 5koła wyrwiesz jakąś 250. Jeśli chodzi o crossy to kx/cr/yz/rm zależy jaki kolorek ci się podoba :icon_mrgreen: (tylko musisz się przygotować na wyższe koszty utrzymania niż w przypadku enduro) . To tak w skrócie bo na forum jest dużo tematów o tym jakie pierwsze moto.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy oglądał ktoś ten sprzęt?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1170177

 

Pozdrawiam.

Wygląda przyzwoicie, ogólnie wre to fajne moto, takie dla dziewczyny swojej chce kupić, bo jest w miare niskie lekkie i w terenie daje sobie rade

Edytowane przez Strzalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przyzwoicie, ogólnie wre to fajne moto, takie dla dziewczyny swojej chce kupić, bo jest w miare niskie lekkie i w terenie daje sobie rade

Niskie ?? Ze wszystkich danych w necie wynika że jest wysoka ~990mm. Ale wiadomo jak to z danymi bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki fajne :icon_razz: ale wiecej trzeba na zywo zaobaczyc :icon_mrgreen: te dwie nastepne nie maja usd i chyba sa faktycznymi rocznikami natomiast ta pierwsza sprzedajacy podaja ja jako rok 2001 a wydaje mi się iz od tego roku były juz inne plastiki :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przyzwoicie, ogólnie wre to fajne moto, takie dla dziewczyny swojej chce kupić, bo jest w miare niskie lekkie i w terenie daje sobie rade

Na moje oko to to jest WR czyli crossowa seta z możliwością rejestracji, dobrze mówie? Bo jeśli to jest moto pokroju DT to sobie odpuszczę, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki fajne :icon_razz: ale wiecej trzeba na zywo zaobaczyc :icon_mrgreen: te dwie nastepne nie maja usd i chyba sa faktycznymi rocznikami natomiast ta pierwsza sprzedajacy podaja ja jako rok 2001 a wydaje mi się iz od tego roku były juz inne plastiki :icon_biggrin:

 

 

wg mnie 1 motorek jest chyba naj odpowiedniejszy nawet jeżeli nie jest to 01r to już ma inne zawieszenie bo USD jak to Kamis-a napisał i wg mnie tylko tym bym się zainteresował

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - dzięki panowie i czekam na dalsze opinie. Bo szukam właśnie Suzuki RM125 tak to 5tyś

 

Sorry, że was tak zasypuje :)

Ale jak wygląda na wasze oko ten, zawieszenie itd

http://moto.allegro.pl/item611102902_suzuk...na.html#gallery

Edytowane przez milek397
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - dzięki panowie i czekam na dalsze opinie. Bo szukam właśnie Suzuki RM125 tak to 5tyś

 

Sorry, że was tak zasypuje :)

Ale jak wygląda na wasze oko ten, zawieszenie itd

http://moto.allegro.pl/item611102902_suzuk...na.html#gallery

 

Wydaje mi się że coś jak by ,,rzęziło,, pod koniec filmiku w silniku. Ale może mi się zdaje ;) Ale i tak myślę że ta pierwsza rm-ka podana przez ciebie wydaje się najbardziej zadbana wizualnie a jak technicznie to już trzeba samemu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...