Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktory motocykl byłby lepszy do jazdy głownie po asfalcie polnych drogach no i troche terenu?? Kawasaki KLR 250 czy KLX 250?? i czy niebyłyby one za mocne jak na drugi moto pierwszy to WSK 125 a mam 190cm wzrostu i waze cos koło 80 kg

Polecam Ci DR 350 lub Honde XLR 250, ale jak będziesz kupował to zwróć uwage czy silnik jest cichy, jak coś puka to nie bierz bo będziesz miał spore wydatki...

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka, z całš odpowiedzialno�ciš mogę Ci polecić DR 650 Kulki. Jest to motocykl z 1991roku albo młodszy nie jestem pewien, z przebiegiem około 20 ty�.km. Motocykl jest bardzo zadbany. Plastiki nie poobdzierane nawet w dolnej czę�ci. Nikt tym w terenie nie je�dził. Opony szosowe. Sprowadzony z Włoch. Nadaje sie na bezpieczne wyjadzy w dalsze zakatki. Jesli szukasz jednak czegos innego, to przynajmnie obejrzyj ta maszynę. Dla porównania.

 

 

Właśnie ta Drka mi się bardzo podoba niestety teraz jej i tak nie kupimy bo najpierw musielibyśmy sprzedać fajera.

Macie jeszcze do polecenia jakieś moto? Fajnie by było gdyby miał suchą miskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO POSIADACZY KAWASAKI KLX300R KLX 300 R ROCZNIK 97

 

prosze zerkniajcie na fotki i sie wypowiedzcie co myslicie o tym motocyklu, mozliwe ze bede kupowal

mam katalog z 97 i jakos inaczej wygladaja boczne plastiki na baku

 

mój klx 300 (troche bardziej brudny)

http://www.bikepics.com/pictures/927828/

 

plastyki raczej takie same..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co możecie powiedzieć o tych motorach jak z dostępem części?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M552892

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M552846

 

Dołożyłbym trochę $$$ i szukał DR350. Na temat tych konkretnych sztuk nic ci nie jestem w stanie powiedzieć oprócz tego, że W8 125 na forum miały przyzwoitą opinie :] Ale z częściami będzie na pewno gorzej niż do DRy (DRa to już sprawdzony sprzęt godny polecenia).

Co do dostępności części do Cagivy to poszukaj na forum bo już BYŁO np: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...84&hl=Cagiva+W8 i paru innych (poszukaj) :banghead:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Mianowicie stoje przed zmianą motocykla na nowy i myśle nad modelami 2008. Dokładnie chodzi mi o crossówke 250 4t. Jak motor byście mi polecili. Byłem praktyczne zdecydowany na ktm-a ale teraz zastanwiam się też nad hondą i yamahą. Ale pozostaje też suzuki i kawasaki. Napiszcie co byście mi polecili. dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio spodobała mi się Hondy XR 500 i dlatego chciał bym uzyskać o niej trochę informacji. Tzn dane teoretyczne i wasze opinie może ktoś jest właścicielem takiego i mógł by coś o nim powiedzieć np: Jak z zawieszeniem, coś o silniku, wady zalety, w jakich latach była produkowana, czy dorównała by wyczynowej 125 (po lesie a np w wąwozie), ile waży(egzemplarz który ja widziałem był trochę przerobiony na wyczyna haha tzn

Pozdejmowane wszystko co niepotrzebne więc trochę wagi odpada) Ja też bym tak zrobił !

pozdrawiam !

 

 

Cześć! Jaką Xr masz na mysli, na głowicy radialnej (83-84), czy na zwykłej? Cóż powiedzieć o XR, ja mam leciwa 600 z 86' ale nie ma jakiś wielkich różnic po za nią a taką 500. Silnik w 500 z RFVC jest taki sam jak w 600 różni sie skokiem i średnicą tłoka, reszta praktycznie jest przemienna (głowica np.) 123kg na sucho, zawieszenie daje rady, motocykl wysoki przez to w moim odczuciu raczej mało poręczny, masa mi nie przeszkadza jak na razie, mocy w nadmiarze.... Jak na tamte czasy to był wypas. Jednak przemyśl sobie czy opłaca ci sie taką 500 kupować, nie ma praktycznie szans dostać coś w dobrym stanie zawsze bendzie multum rzeczy do zrobienia, moim zdaniem jeśli jesteś pasjonatem, kochasz bezgranicznie XR i masz w planie wpompować w nie jeszcze 2 razy tyle niz ona warta to nie widze przeszkód.... Ja w swoją wtłoczylem już z niecałe 2kzł, i tyle mnie kosztował sam silnik nie licząc robocizny, zużytych nerwów etc. A gdzie jeszcze zrobienie moto od strony wizualnej, regeneracja amora etc etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Mianowicie stoje przed zmianą motocykla na nowy i myśle nad modelami 2008. Dokładnie chodzi mi o crossówke 250 4t. Jak motor byście mi polecili. Byłem praktyczne zdecydowany na ktm-a ale teraz zastanwiam się też nad hondą i yamahą. Ale pozostaje też suzuki i kawasaki. Napiszcie co byście mi polecili. dzięki za odpowiedzi

Ja kierując sie opiniami ludzi, z którymi czasem trenuje i jeżdżę na zawody wybrałbym hondę. Sporo osób teraz sie na nią przesiada. W necie tez opinie sa podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ma testów 08 ale sa juz pierwsze porównania modeli itp (tak na sucho) wg. amerykanów bardzo dobrze bedzie spisywac sie Honda i Suzuki, ja pozostane przy CRF najlepiej czarnej :notworthy:

http://70.87.200.211/users/22059/images/811034060-0.jpg

 

PS. co do ktm przeczytalem na innym forum bardzo fajne zdanie napisane przez kobiete:

"ktm przy hondzie wyglada jak sprzet rolniczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZ 400

LC4 640

XR 650r

ale raczej DRz, moto tak jak poprzedniczka do wszytkiego

 

Ale czy ten DRZ nie jest troche za mały??? Mam 187 cm wzrostu i 105 kg. Ponadto wydaje mi się, że musiałbym zmienić w nim oponki, bo po piachu to tak jakbym wjechał jakimś plastikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei staje przed dylematem czy na nowy sezon kupić kolejnego 2 suwa czy przesiąść się na 4t.

Dotychczas smigalem na cr250, zastanawiam się nad zakupem yzf 250 ale każdy, kogo zapytam na temat 4t to stwierdza ze ładnie ciągnie no ale te remonty.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...