Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypływie niezliczonej ilosci tematów dotyczących w/w problemu wpadłem na pomysł aby użytkownicy borykający sie z wyborem często swoich pierwszych dwóch kółek pytało wlasnie tutaj, mam nadzieje ze temat się rozkręci i w miare sprawnie i szybko bedzie można uzyskać tutaj podpowiedć CO KUPIĆ. Temat dotyczy tylko motocykli, mozna pytać również o motocykle wystawione na Allegro.pl lub innych portal aukcyjnych.

Pozdrawiam i życze trafnych wyborów

 

EDIT: przepraszam ze znikneły niektóre posty coś pokręciłem podczas łączenia tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio spodobała mi się Hondy XR 500 i dlatego chciał bym uzyskać o niej trochę informacji. Tzn dane teoretyczne i wasze opinie może ktoś jest właścicielem takiego i mógł by coś o nim powiedzieć np: Jak z zawieszeniem, coś o silniku, wady zalety, w jakich latach była produkowana, czy dorównała by wyczynowej 125 (po lesie a np w wąwozie), ile waży(egzemplarz który ja widziałem był trochę przerobiony na wyczyna haha tzn

Pozdejmowane wszystko co niepotrzebne więc trochę wagi odpada) Ja też bym tak zrobił !

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

165 cm wzrostu, ważę ledwo co 50 kilo, fundusz do 8 tyś, ma to być mój pierwszy własny motocykl - enduro oczywiście, wcześniej jeździłam trochę xj 600. Chcemy w przyszłym sezonie zrobić trasę do Rumunii i dużo bliskich tras jak np do Czech, ogólnie będę nim jeździć do szkoły i chciałabym też wjechać w teren - lasy. błotko, hałdy....

Miło by było gdyby dało sie też jakiegoś wielkoluda obniżyć.

Ciężka sprawa jak dla mnie.... Możecie pomóc z wyborem?

Edytowane przez Anushka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka, z całš odpowiedzialnociš mogę Ci polecić DR 650 Kulki. Jest to motocykl z 1991roku albo młodszy nie jestem pewien, z przebiegiem około 20 ty.km. Motocykl jest bardzo zadbany. Plastiki nie poobdzierane nawet w dolnej częci. Nikt tym w terenie nie jedził. Opony szosowe. Sprowadzony z Włoch. Nadaje sie na bezpieczne wyjadzy w dalsze zakatki. Jesli szukasz jednak czegos innego, to przynajmnie obejrzyj ta maszynę. Dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję porady. Chodzi o zakup moto, a dokładnie takiego, którym można śmigać po ulicy i po lesie, łące, piachach, wspinać się pod górki itp. Nie mam pojęcia jaka pojemność i jaka marka. Generalnie chodzi o nóweczke z salonu. A nie może być oczywiście za ciężki, gdyż oprócz jazdy na asfalcie wchodzą w grę jakieś szaleństwa w lesie. Czekam na porady i opinie użytkowników takich motorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory motocykl byłby lepszy do jazdy głownie po asfalcie polnych drogach no i troche terenu?? Kawasaki KLR 250 czy KLX 250?? i czy niebyłyby one za mocne jak na drugi moto pierwszy to WSK 125 a mam 190cm wzrostu i waze cos koło 80 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję porady. Chodzi o zakup moto, a dokładnie takiego, którym można śmigać po ulicy i po lesie, łące, piachach, wspinać się pod górki itp. Nie mam pojęcia jaka pojemność i jaka marka. Generalnie chodzi o nóweczke z salonu. A nie może być oczywiście za ciężki, gdyż oprócz jazdy na asfalcie wchodzą w grę jakieś szaleństwa w lesie. Czekam na porady i opinie użytkowników takich motorków.

DRZ 400

LC4 640

XR 650r

ale raczej DRz, moto tak jak poprzedniczka do wszytkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o

 

http://www.allegro.pl/item250575412_suzuki_smx_rmx50.html

 

czy to jest dobre ednuro na poczatek ???

czy sa do tego modelu suzuki czesci???

i wogule co tylko wiecie o suzuki smx50 i jak sie prowadzi:D

czy oplaca sie go brac za taka cene ??? i jakie sa koszty eksploatacji takiego motorka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o

 

http://www.allegro.pl/item250575412_suzuki_smx_rmx50.html

 

czy to jest dobre ednuro na poczatek ???

czy sa do tego modelu suzuki czesci???

i wogule co tylko wiecie o suzuki smx50 i jak sie prowadzi:D

czy oplaca sie go brac za taka cene ??? i jakie sa koszty eksploatacji takiego motorka???

 

Witam.

Wydaje mi sie że zasłaby ten motorek jak dla ciebie to raczej 125DT lub DR albo coś w tym stylu bo 50TKI to na ryby albo po bułki do sklepu :bigrazz:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO POSIADACZY KAWASAKI KLX300R KLX 300 R ROCZNIK 97

 

prosze zerkniajcie na fotki i sie wypowiedzcie co myslicie o tym motocyklu, mozliwe ze bede kupowal

mam katalog z 97 i jakos inaczej wygladaja boczne plastiki na baku

 

kawa1

 

kawa2

 

kawa3

 

kawa4

 

kawa5

 

kawa6

 

kawa7

 

 

dzieki i pozdro

Edytowane przez jawor88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać moto używane z przeznaczeniem :icon_mrgreen: nie wygląda źle oczewiście nie ma co zwracać większej uwagi na te porysowane plastiki bo to chyba normalne :banghead: jak silnik by był wporządku to śmiało można brać. Pozdr.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...