Skocz do zawartości

Jaki motorek dla kobietki? (pierwszy motocykl dla kobiety)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w Jednośladzie na TVN turbo oglądałem test Hyosunga 650 Comet...Myśle,że dla twojej kobity nadawałby się właśnie on,lub jeśli jednak sądzisz,ze 650 na początek dla tej niewiasty to za duży mógłbyś wziąć tego samego Cometa w pojemności 250...Zwłaszcze,że są bardzo atrakcyjne cenowo:

 

Comet 650 - NOWY 25.500 PLN

Comet 250 - NOWY 18.900 PLN

 

Także jak w przyszlym roku trafisz np. rocznego to juz w ogole bylby wypas...

Nie jeździłem na nim,ale ogladajac dzisiaj jego test na tvn trubo usłyszałem opinię,ze niczym nie ustępuje konkurentom z tej półki,a jest o wiele tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Poszukuje motocykla dla mojego plecaczka bo dziewczyna chce spróbowac sama pojeżdzić.

 

Tylko jest mały problem, a konkretnie wzrost. Przy 160 cm wzrostu kazdy motocykl ( a tylko ścigacze wchodzą w gre) jest dla niej za wysoki.

 

Na mojej CBR brakuje po 2 cm aby na wyciągnietych palcach dotknąc ziemii.

 

Jakie moto polecicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje motocykla dla mojego plecaczka

( a tylko ścigacze wchodzą w gre)

 

A to niby dlaczego? Czy nie może to być np. poczciwy GieNek, IMHO idealnie nadający się do stawiania pierwszych kroków w motocyklowym światku? Ręce mi opadają, jak ktoś, kto miał z motocyklami styczność (prawie) zerową, zarzeka się, że na pierwszy motocykl musi mieć bezwzględnie ścigacza. Tym bardziej śmieszy mnie, jeśli jest to kobieta. A najśmieszniejsze jest to, że bardzo często ludzie, którzy odgrażali się, że nie będą śmigać niczym innym niż "ścigacz", a najlepiej ponad 100-konny, w efekcie końcowym nie jeżdżą NICZYM.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód jest prosty - BO TYLKO TAKIE MOTORY SIE JEJ PODOBAJA !!!!

 

rozumiem Cię w 100% -mój plecaczek jest taki sam :) -i niechodzi jej o moc ale wygląd -a na tym polu z kobietą nie ma o czym dyskutować 8) -bo tylko takie jej się podobają i tyle :twisted:

 

 

pees. moja ostanio się skłania coraz bardziej ku GS-owi z owiekami i wyglądem ala SRAD - ale trwa to tylko do czasu jak zobaczy gdzieś R6-teczkę ;)

 

pees2. no z 160 cm to faktycznie może być ciężko :roll: - chociaż po stolicy jeździ koleżanka co ma 150 parę cm i ostanio dosiadała XX-a i jakoś sobie radziła :twisted: no a mój znajomy swojego czasu dosiadał Translapa i żeby się zatrzymać np. na światłach musiał szukać krweżnika .... i jakoś zawsze go znajdował :twisted: :twisted: :lol:

 

pees3. a przyglądaliście się może yamaszce szr 660 -nawet mojej się podobała 8) -tylko to jeden cylinder i dlatego do nauki podobno nie najlepszy pomysł :?: ale za to malutkie toto .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód jest prosty - BO TYLKO TAKIE MOTORY SIE JEJ PODOBAJA !!!!

 

rozumiem Cię w 100% -mój plecaczek jest taki sam :) -i niechodzi jej o moc ale wygląd -a na tym polu z kobietą nie ma o czym dyskutować 8) -bo tylko takie jej się podobają i tyle :twisted:

 

Baba to potrafi być bardziej uparta niż osioł. ;) Na szczęście produkowane są/były takie sprzęty, jak Aprilia RS, Cagiva Mito czy Derbi GPR, na których można zbierać "pierwsze szlify", a które wyglądem swym przypominają rasowe ścigacze.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...