Jump to content
MTX125XR2

Szukam Warsztatu motocyklowego w Warszawie

Recommended Posts

Moze Ktos Wie gdzie jest jakis serwisik w wawie dobry gdzie zrobia taki motorek i przy okazji nie spierdziela go ani nie wyjmą mi dobrych czesci i nie zamienia na graty :D Pozdro

Wal do Andrzeja przy Wolskiej.

Robił w PJP w ich najlepszych czasach...

Ogarnął u mnie wiele rzeczy, które w "super-forumowym" warsztacie w Zielonce nie ogarniali...

Ceny ma bardzo uczciwe i jak mówi, że zrobi na jutro na 16.00, to jest na 16.00, a nie takie pierdolenie jak u Boruty, gdzie musiałem prosić o...doprowadzenie sprzęta do takiego stanu, żebym mógł go chociaż zabrać stamtąd...

Namiary to:

PitStop - Serwis motocyklowy

Andrzej Szulga

ul. Wolska 64a (wjazd od ul. Syreny)

01-134 Warszawa

Tel. 501-826-745

Serwis jest na terenie byłych PKSów

Powiedz, że jesteś od Tomka od Drag Stara :)

ps.

To najczystszy warsztat jaki widziałem :flesje:

A co masz do zrobienia? Mogę swoje usługi zaoferować. Termin i podejście do klienta mam ponoć dobre :D

Edited by Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Moze Ktos Wie gdzie jest jakis serwisik w wawie dobry gdzie zrobia taki motorek i przy okazji nie spierdziela go ani nie wyjmą mi dobrych czesci i nie zamienia na graty :D Pozdro

MTX125XR2, za Pana o nicku Greedo oraz warsztat mogę ręczyć, od pewnego czasu korzystam z ich usług, po borkowym zlocie nie tylko JA :eek: , motocykle prosto ze zlotu pojechały tam na lawecie, naprawa załatwiona szybko, sprawnie, przyjemnie i przystępnie jeżeli chodzi o ceny.

Jeżeli chodzi o części, nic nie zmienią bez Twojej wiedzy, możesz sam pojechać i ocenić czy nie walą ściemy itd.. wal jak w dym :clap:

PoZdRo

Edited by KaZet

doprowadzenie sprzęta do takiego stanu, żebym mógł go chociaż zabrać stamtąd

Medal ma dwie strony. Każdy ocenia tylko innych, a nie zastanawia sie ile sam daje ... Miłego dnia :notworthy: :banghead:

Pawel

• Create New...