Skocz do zawartości

Co lepsze na pierwszy motocykl: Virago czy Intruder?


Bartooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Intrudera. I jak powiedział Szpadi weź obiektywną osobę. kupisz cacko, ale na 100% po jakimś czasie zaczniesz dostrzegac pewne "niedociągniecia"

Wymienię parę drobiazgów, które znaleźli kilka dni po zakupieniu moto rózni znajomi.

 

1. Pompa sprzęgła z innego moto + czarna klamka do tego (VS1400) :icon_mrgreen:

2. Brak jednego dekla - "narzędziówka" (VL1500) :icon_razz: to mój moto :icon_razz: :biggrin:

3. Niesprawne kirunkowskazy - brak przekaźnika ?, rozwalony przełącznik (VS800) :icon_razz:

4. Krzywa chłodnica + kombinowana rurka w zestawie (VL1500) :icon_eek:

 

to tak na szybko co pamiętam. Oczywiście przy zakupie nikt tego nie dostrzegł w gorączce zakupowej.

Edytowane przez waldas7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc!

Mimo waszych namówien co do kupna Intrudera wybrałem jednak Virago 535. Intruder jest piękny jednak wydaje mi sie za duzy jak na pierwszy motocykl. Pojezdze troche Virażka a potem zmienie na VS :biggrin:

A swoją kupiłem w Niemczech: 97 rok, 17 tys km przejechane, ksiazka serwisowa jest i wszystko sie zgadza. Nie znam sie zbytnio ale wydaje mi sie ze wszystko jest w idealnym stanie i faktycznie moze miec tylko 17 tys przejechane a jezdzil nią dziadek ur w 1938 roku. Kupiona w salonie/serwisie Yamahy od prawdziwego Niemca nie jakiegos Turka itp..

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu virago .Przede wszystkim masz prosty silnik, jeśli miałeś malucha i sam go naprawiałeś to regulacja zaworów iak i inne czynności obsługowe będą dla ciebie w miarę proste do zrobienia

Edytowane przez mariuszkalisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Planuje zakupic swój pierwszy motocykl. Chcę zeby to był chopper do 10 000 PLN. W gre wchodzą właściwe już tylko dwa modele: Yamaha Virago albo Suzuki Intruder. Z racji ze bedzie to moj pierwszy powazniejszy motocykl nie mysłe o czymś wielkim. Mam 170 cm wzrostu. Myśle ze z Virago 535 sobie poradze. Nie jest aż taka duża i jest dosyć łatwa w prowadzeniu. Nie wiem jak jest z Intruderami 600. Nie jeżdziłem nigdy. Czy nie jest za duży jak na pierwszy motocykl? Czy to jest ta sama rama co w Intruderze 750? Znacie moze strony no ktorych były by wszystkie wazniejsze informacje o tych motocyklach? Jakie wychodzily wersje?

Po motocykl planuje wyjechac do Niemiec i najlepiej w ciągu najbliższych dni. Myśle ze tam i w tym czasie powinienem kupic najtaniej. Znam niemiecki wiec problemu z dogadaniem nie bede mial. Chce wyszukac cos w internecie. Nie wiem na co najbardziej zwracac uwage przy kupnie tych motocykli.

Chciałem poznac wasze zdanie co o tym wszystkim myslicie? O tych motocyklach i kupowaniu w Niemczech i jaka jest najlepsza pora na kupno? Czy już wyjezdzac czy czekac dluzej az sie cos lepszego pojawi? W tej chwili bardzo zainteresowała mnie ta oferta.:

http://mobile.de/SIDcwEQAhEDHASRnA5J1g1Mnw...11111278319681&

Jest w miare ubrany, ma duzo chromu i jest bardzo młody. Dzwoniłem dzisiaj do gościa i powiem ze wygląda to całkiem nieźle. Jedyne co mi sie nie podoba to duzy przebieg ale nie wiem czy warto przykladac do tego duzą uwage. Moze pojezdze tym tylko jeden sezon i zrobie w nim 2 tys km. Jak wam sie to widzi?

Pewnie posty tego typu byly juz tutaj wiele razy ale pisze bo nie moge znalezc informacji o Intruderach 600.

Za odpowiedzi z góry dziekuje. Kazda wasza uwaga bedzie dla mnie cenne i pomocna. Nie chce wpasc w mine!

 

Pozdrawiam!

 

Mam do sprzedania suzuki intrudera 800 cm poj. ale za 13500 pelny wypas. jak chcesz sie cos wiecej dowiedziec dzwon 607077176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Bierz to co Ci się bardziej podoba (podejrzewam, że intruder :icon_biggrin: ). Bez problemu dasz rade tak jak i ja dałem :icon_eek:

 

 

[po latach w ubiegłym roku kupiłem jako pierwszy motorek kawę ltd, trochę czoperowate, ale na pierwszy sprzęt jest ok.w ubiegłym tygodniu kupiłem intruza 800 i jego garąco polecam. dobrze wyważony stabilny.virago, no cóż, nie obrazając nikogo jest troszkę cukierkowaty, no chyba ze 750. fajny sprzęt, ma kolega, ale ciagle walczy z rozrusznikiem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...