Skocz do zawartości

saska251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem dzisiaj coś w rodzaju garażu na kilka (naście) motocykli. To jakby hala warsztatowa czy coś takiego. Idealne do przezimowania i garażowania motocykli.

Powierzchnia 70m kwadratowych, na ulicy kościuszki - w oklicach pułaskiego (ja mam pod nosem:D )

 

jutro idę to oglądać ewentualnie.

 

Ktoś się pisze? Krzyczą za to siedem stówek więc chętnie poszukam "współudziałowców"

 

pozdro251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uee :buttrock: ja wiem ze ecia jest waziutka itp i jeszcze pewnie masz kierownice kurierska :crossy: ale trasa wyznaczona czy od punktu A do B po swojemu :banghead:??

 

no nie wiem - jak chcesz.

Ja często stosuję metodę "na azymut".. wesoło w tym wrocku, dużo uliczek jednokierunkowych, szybko stracę prawko coś czuję...

 

 

pozdro251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem garaz na ul. Reja.

 

powierzchnia około 20 m2

 

podwójna brama.

garaz jest w ciągu podziemnego parkingu pod budynkiem. kazdy z boksów zamykany jest dodatkową bramą - czyli mamy podwójne zabezpieczenie. Wjazd główny do garażu ma postać siatki opuszczanej z sufitu i uruchamianej pilotem.

Właściciel oferuje dwa piloty do bramy głównej- każdy dodatkowy to koszt 80pln.

 

krzyczą za to 250 pln. podejrzewam, że da się coś stargować

ja się na to nie piszę. Musze mieć garaż w którym da się podłubać przy motorach - tam to raczej nie będzie możliwe

 

pozdro251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtakim razie ja tez mam pytanie.

 

Gdzie w okolicy "Ołówka i Kredki", a konkretnie ulic sienkiewicza, nowowiejskiej, piastowskiej moge znalezc jakis garaz. Moze ktos ma wolne miejsce w swoim? Zawsze mozna sprobowac wynajac w kilka osob.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzczepie sie po temat : Gdzie bezpiecznie przetrzymywać motocykl w okolicach wittigowa ?? Chodzi mi o jakiś parking strzeżony, albo miejsce w garażu jakby ktoś miał.

Ja mieszkam na Wittigowie i swoją CBR-kę trzymam na parkingu strzeżonym pod halą ludową :icon_mrgreen:

Krzyczą sobie za ten przywilej 80 zł za miesiąc, bardzo mili panowie, miejsce pod samą budką. Ogólnie polecam. 5 minut od akademików... z mojego pokoju dokładniej :icon_mrgreen:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...