Skocz do zawartości

IFA BK 350


Gość IRONMAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak sie składa że też mnie ten temat ostatnio zainteresował. IFA BK 350 była opisana w Świecie motocykli nr 4/2002 i 3/2003, no i było też o historii MZ. W ogóle to trudno cokolwiek znaleźć w sieci na ten temat. Także jakby ktoś cuś wyszperał to prosze o linka.

PS. Tak sie składa że jestem w posiadaniu fotki IFY z bazaru w Łodzi :( (prawy profil). Dokładnie z lipcowego bazaru. Szkoda że zrobilem tylko jedna fotke. Jesli ktos sobie zyczy to moge przesłać.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,że IFA była opisana , to stwierdzenie na wyrost. Ot tam gaźnik i jakieś farmazony o tym ,że do przekładni trzeba lać olej.

Znalazłem dość dobrą zagraniczną stronkę o ifie - http://www.bk350.de .

 

Jakbyś mógł , podeślij mi fotę na ten email : [email protected]

 

Z góry dzięki , i zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest troche na tej stronce (gdyby nie ten niemiecki wrrr). Nie tylko mozna poczytac ale i posluchac :( .

Znalazlem inna stronke http://www.ostmotorrad.de

W sumie to prawie wszystko to samo plus pare drobiazgow wiecej. No i obrazki wczytuja sie bezproblemowo.

Jak znajde cos jeszcze to wrzuce. Fotke juz poslalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fote dostałem . Można ją było troche ciekawiej pomalować . Strona rzeczywiście konkretna. Jak niemcy coś zrobią , to nie trzeba o nic pytać , nic dodawać. Te schematy , rysunki są idealne. Nie potrzeba tłumacza. Swiat motocykli przeczytałem . Jest zdjęcie . To prawdziwa poezja...

 

Mam nadzieję ,że podadzą kosztorys :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

w mojej miejscowości właściciel stacji kontroli posiada takową do uruchomienia sam nie dal sobie rady już masa szpeców próbowała oddal do kolejnego jak nie zrobi kolejny to bierzemy ja ze znajomym na warsztat :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...