Skocz do zawartości

Potrzebna nietypowa opona


Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś miał namiary na jakąś firmę w kraju bądz za granicą...

Potrzebuję opony do motoru, który właśnie jest składany. Niby wszystko ok ale mam namiary tylko na 360 tkę a zapotrzebowanie jest najlepiej na oponę o szerekości 450 a najlepeij jakieś 500. Cena nie gra zabardzo roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie o to chodzi ma być największa!!

 

siemka. faktycznie extremalnie musi byc widze.

 

poszperalem w necie i faktycznie pytanie ciekawe bo nawet 360 znalezc to nielatwa sprawa.

 

zadzwonie dzis do Orange County Choppers . te skubance na bank maja namiary gdzie dorwac 500-tke.

 

pozniej dam znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sprawdzałem na ich stronie to w opisach motów mają metzelera 300 setkę on się dokłądniej jakoś 880 MArathon nazywa czy jakoś tak...

360 to mam, ale to każdy może mieć, będę wdzięczny za info jak ci się uda coś znaleść nawet do 2 500 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sprawdzałem na ich stronie to w opisach motów mają metzelera 300 setkę on się dokłądniej jakoś 880 MArathon nazywa czy jakoś tak...

360 to mam, ale to każdy może mieć, będę wdzięczny za info jak ci się uda coś znaleść nawet do 2 500 $

 

 

rozmawialem z Mike-em .

 

w sprzedazy niemaja takich bo to bardzo nietypowa guma .

prosil aby podac mu konkretne rozmiary a on zorientuje sie gdzie taka gume zalatwic.

 

oczywiscie wiem ze jesli chodzi o szerokosc to im szersza tym lepsza ale chodzi o pozostale wymiary.

 

jak napiszesz to zadzwonie raz jeszcze i zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie szerokosci maja opony w motocyklach uzywanych do wyscigow na 1/4 mili? moze cos w tym kierunku?

 

Ciekawa sugestja, muszę przyznać, chociaż one są płaskie a nie wyprofilowane i nie mają bieżnika, z taką 340 kto z lublina to zająca na junaku 17 lat temu jeździł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapytać u małego w Wieliczce - http://www.malyhd.com.pl/index.php

Z tego co widziałęm u niego na sklepie to ma różne opony z białymi obwódkami i różne inne. Bwi się mocno w części do Harleya i Custom więc może będzie mógł pomóc

 

pzdr

Zadzoniłem, zapytałem, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...