Skocz do zawartości

Jawa 350 TS


darmik24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie - dlaczego??

Miałem lekko "wpasowana" oponę w gumowe prowadnice łańcucha (po prostu trzeba było 1cm podciąć prowadnicę - opona nie haczyła nigdzie). Wg. mnie lepsze rozwiązanie niż wyrzucanie osłony;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - dlaczego??

Miałem lekko "wpasowana" oponę w gumowe prowadnice łańcucha (po prostu trzeba było 1cm podciąć prowadnicę - opona nie haczyła nigdzie). Wg. mnie lepsze rozwiązanie niż wyrzucanie osłony;

Aha czyli i tak miałeś lekką przeróbkę.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli i tak miałeś lekką przeróbkę.

 

POZDRO

Tak, ale w sumie nieznaczną. Chciałem zrobić tak, żeby 120-ka zmieściła się w wahacz - i równocześnie pozstawić na wsoim miejscy osłonę wraz z gumowymi prowadnicami łańcucha - i udało się. Fakt faktem - osłona nie była już w 100% szczelna - ale to i tak lepiej, niż miałbym ją całkowicie wyrzucić;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w sumie nieznaczną. Chciałem zrobić tak, żeby 120-ka zmieściła się w wahacz - i równocześnie pozstawić na wsoim miejscy osłonę wraz z gumowymi prowadnicami łańcucha - i udało się. Fakt faktem - osłona nie była już w 100% szczelna - ale to i tak lepiej, niż miałbym ją całkowicie wyrzucić;

W sumie masz racje. A tak trochę poza tematem to czytałem różne opinie na temat osłony w jawie (czy jest przydatna czy nie), ja uważam że jest i dlatego jej nie zdejmowałem ani nie modyfikowałem i wsadziłem 110 :icon_biggrin: .

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje. A tak trochę poza tematem to czytałem różne opinie na temat osłony w jawie (czy jest przydatna czy nie), ja uważam że jest i dlatego jej nie zdejmowałem ani nie modyfikowałem i wsadziłem 110 :icon_biggrin: .

 

Niektórzy mówią: Jak się łańcuch urwie to przerąbane....blokada koła, szlif itd....

Tylko dlaczego ma się ten łańcuch urwać???

No chyba, że ktoś nie interesuje się jego stanem i jeździ na nim "do końca" :biggrin: :) :icon_biggrin: Ma wtedy to o co się prosi...

Ja bardzo sobie chwalę tą osłonę i dzięki niej mam zawsze czysty i posmarowany łańcuch.

A żeby było coś na temat to jeżdżę na Mitasie H03 3.50 tył i 3.25 przód i jest super :P

O jest tutaj: http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&scid=51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zjawa ma ponad 40kkm nakulane na zalecanych oponach. Wiem że swoim rozmiarem nie imponują, ale im szersza tym silnik ma ciężej. Przez cały czas mam założoną osłone łańcucha i nic się nie stało, poza tym że łańcuch był czysty. Zresztą w prawie każdym moto, jak łańcuch się urwie to nieciekawie może być, czy to z osłoną czy bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...