Skocz do zawartości

TRIUMPH America & Bonneville


Meydey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klaus , a które masz wydechy z Hyda - Hoga czy Peashooter ?

Pytam bo przymierzam się do wymiany wydechów zimą. Bardzo mi się podobają Peashootery, ale podobno są bardzo głośne - co oceniam in minus. A jak dźwięk Twoich - choć trochę tłumią ? Pliki z dźwiękiem które można znaleźć w internecie moim zdaniem mało dają pojęcia o faktycznym hałasie.

Pzdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chodzi o akcesoria etc do klasycznych modeli Triumpha polecam - www.newbonneville.com - kupowałem tam masę rzeczy do swojego Speedmastera i Rocketa.

 

A jeśli chodzi o wydechy - www.raask.se lub www.thunderbike.co.nz

 

w szczególności Thunderbike jest godny polecenia.

 

pozdr,

Cender

Edytowane przez Cender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

od ponadt roku jestem szczesliwy uzytkownikiem speedmaster z roku 2004 w wesji na gaznikowej i moge motorek pochwalic i polecac,

jezdzilem sporsterem i w BARDZO wielu detalach optycznych nie ma on szans z Triumphem

jest duzo bardziej filigranowy

ponadto silnik osigami nie powala, ale nie jednego korzystnie zaskoczy (od 0 do 100 w ok. 5 sek!)

wielki minus anglika to kiepski, abs. nielansowy dzwiek wydechów !

po ich wymianie wszystko całkiem inaczej się prezentuje,

pozdr.

E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Podepnę się pod temat.Podoba mi się Bonneville Bobber . Od 8 lat latam VTX 1800 i myślę o czymś lżejszym i poręczniejszym.Wiem, że Triumph ma nisko siedzenie i boję się trochę o pozycje za kierownicą. Mam 184 cm wzrostu i 100 kg.Ktoś podobnych gabarytów może ma w garażu taki motocykl i podzieli się swoim doświadczeniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...