Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://tablica.pl/of...d674f1455;r:;s:

 

Krzywe przednie zawieszenie, napęd wyje jak w ikarusie. Za te pieniądze nie warto.

 

Opisz dokładniej, ten wyjący napęd, przy jakich prędkościach itp.

W jaki sposób zdiagnozowałeś krzywe zawieszenie?

 

U dawno nie zaglądałem... Trochę przedawnione ale moto wciąż w sprzedaży.

Napęd wyje zawsze, niezależnie od prędkości jest wyjątkowo słyszalny. Praca na biegu bez obciążenia generuje naprawdę głośne stuki w miejscu gdzie w innych motocyklach jest zębatka zadawcza(nie wiem jak to sie nazywa w takich motocyklach z kardanem), z tamtąt też wydobywa się głnośne wycie. Motocykl skorodowany jak diabli( mój ma 32 lata i wygląda lepiej). Serwis tego motocykla jest wątpliwy, z tego co sie dowiedziałem był robiony tylko u mechaników samochodowych. Lagi puszczają olej. Silnik jak w każdej NTV chodził normalnie, żadnych podejrzanych objawów- wyglądał na ok. Krzywa zawiecha to znaczy nie tyle lagi co źle złożony przód lub mały dzwon który poprzestawiał to i owo, ciężko mi teraz powiedzieć. To było widać i czuć gdy tylko wsiadłem i wyjechałem na asfalt. I to nie powodowało ściągania motocykla na bok, jechał prosto jak strzała.

Kasa trochę wysoka jak za taki motocykl, gdyby był tańszy to pewnie opłaciło by się kupić i naprawić co się da. Z resztą sam bym tak zrobił.

Ale sprzedający twierdzi że motocykl jest w dobrym stanie.

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to takie pie**olenie! miałem w ręku tydzień wstecz opakowanie motula które było w 100% takie jak mówią wszyscy że podróba-było to bańka od kolegi z IM która na 200% jest ori. Z tymi podróbami motula jest jak z yeti... Prawie wszyscy to leją a jeszcze nikomu nie padł silnik na motulu.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to tak jest, że olej jednego producenta często się różni. Ja kupiłem z jednego sklepu dwa razy ten sam olej i różnił się wyraźnie kolorem, ten z drugiego opakowania wyglądał na brudny. Pewnie to zależy od partii.

 

Ale konkurencji bym w to nie mieszał. To raczej ludzie sieją ferment jak tylko uda im się kupić olej w którym zauważą coś podejrzanego.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://otomoto.pl/kawasaki-zx-6r-ninja-M3585102.html chcecie wiedzieć więcej to piszcie PW bo to było moje moto które sprzedałem kilka miesięcy temu za 17400 :) i więcej wart nie jest. Jeszcze właściciel wyciągnął prawdopodobnie xenon warty 500zł pozrywał naklejki monster energy i założył krasze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...