Skocz do zawartości

Pierwszy motocykl


Gość Gorcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To się pochwal co kupiłeś.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Cześć, 

Przeczytałem już mnóstwo artykułów na temat pierwszego choppera, aczkolwiek większość z nich jest z 2013/14 roku a nawet i starsze. Za dużo zapewne się nie zmieniło ale chciałbym zapytać bezpośrednio osoby które mają wiedzę w tym temacie, może doszły jakieś warte uwagi motocykle. 
Co do mojej osoby - 25 lat, 189, 93 kg. W chwili obecnej mam na oku 4 motocykle. Moglibyście się wypowiedzieć na ich temat ewentualnei poradzić mi jakiś inny?

Chciałbym kupić motocykl na 1 sezon, aby nauczyć się jazdy i szacunku do motocykli typu chopper. Chce cieszyć się spokojną ale dynamiczną jazda w trasie. Nie interesują mnie ścigacze, jedynie choppery tylko one mi się obecnie podobają.

Po przeczytaniu kilku wątków wyselekcjonowałem poniższe motocykle:

1) Yamaha drag star 650 
2)  Kawasaki Vn 800
3) honda Shadon 750
4) Suzuki Volusia 800

Który z nich sądzicie będzie dla mnie najlepszy? Może jakiś inny? 

Z góry dziękuję za podpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Bardzo proszę o poradę w sprawie zakupu Motocykla, wiem że już takie tematy się przewijały i jest to kolejne "odgrzewanie ziemiaka"

Mam 194 cm wzrostu i 100 kg na liczniku, śledząc Wasze niektóre wpisy wybrałem sobie Intrudera 800 ale nie wiem czy to dobry wybór (w skarpecie jest około 20 tyś) Chciałbym się nacieszyć jazdą ale nie kosztem pozycji skulnej gdzie moje biodra już nie są młode (tyłek wytrzyma). Proszę o radę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...