Skocz do zawartości

Gdzie kupić kombinezon ale taki niezbyt typowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem ostatnio film Torque. Ogólnie nizła bajka ale nie o tym mowa. 3 głównych bohaterów miało takie fajne kombinezony 2 częściowe. Jeden miał z pegazem inny ze smokiem a jeszcze inny z czaszką na plecach. Interesuje mnie gdzie można kupić takie dosyć niespotykane kombinezony lub chociaż kurtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w śm był artykuł o czeskiej firmie psi, która szyje kombiki, w tym również na indywidualne zamówienie/ wymiar. nie pamiętam, która firma w polsce jest ich przedstawicielem, ale pewnie do zamówienia własnego i tak trzeba by śmignąć na czechy. ale skoro masz taki pomysł, to pewnie wycieczka będzie i tak tym tańszym elementem zakupu ;>

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he mozna zamowic w Lodzi nie pamietam ale chyba Grandys, tylko...

 

Cena jest kosmiczna 6500,- PLN. W zeszlym roku troche sie tym interesowalem. Mam znajomego ktory jezdzi wyczynowo ( z wozniem ) w PSI i po jednym sezonie odposcil sobie ta firme. Z jakoscia jak twierdzi kiepsko, ( barwniki i ogolnie garbowanie skory pozostawiaja do zyczenia ).

 

Za ta sama cene a nawet duzo taniej zamowie w Niemczech kombi Schwabenleder ktora ma najwyzsza jakosc i bije PSI na leb pod kazdym wzgledem.

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takiego kombi nie zalozyl, jak dla mnie troszke tandeta ale jak ktos lubi indywidualizm to czemu nie. Jakos jeszcze niedawno widzialem na allegro taka czarna kurtke skorzana z chyba bialym tribalowym smokiem, chyba nawet tschula. Niestety teraz jej nei znalazlem. Moze ona by Ci podpasowala.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio film Torque. Ogólnie nizła bajka ale nie o tym mowa. 3 głównych bohaterów miało takie fajne kombinezony 2 częściowe. Jeden miał z pegazem inny ze smokiem a jeszcze inny z czaszką na plecach. Interesuje mnie gdzie można kupić takie dosyć niespotykane kombinezony lub chociaż kurtki.

Takie kurtki/kombi produkuja glownie amerykanie i tam zacznij poszukiwaia, tu masz dla przykladu ubrania i kaski firmy ICON http://www.kneedraggers.com/list/manu/products/Icon - naprawde wysoka jakosc wykonania i materialow, tylko troche drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...