Skocz do zawartości

Chcem Kupic Kawasaki KLX 650


Rekomendowane odpowiedzi

szukaj tylko klr z lat 80

 

150 koni 90 kg i najlepsze zawieszenie. To jest najabrdzie hardcorowa 600 w teren na całym swiecie. Do tego pali tylko litr wachy na milon kiometrów. Oleju zmienia sie co 30 lat lub bilard kilometrów. Ciągnie ładnie od dołu jak każdy silnik tuboodrzutowy. Super wyglad i w ogóle. Tylko klr!! klr!! nie ma lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wypowiedz qpy miala jakis podtekst. Co do wypowiedzi Nitomena to sie niestety musze zgodzi ze Yamaha TT600S nie jedzie. Nie wiem jak ttrka bo narazie mialem okazje podziwiac ja w kartonie (tak to jest jak sie walek wyrownowazajacy spotyka z walem korbowym), a na kilku tt600e i tt600s jechalem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qupa jezdzilem xt po remoncie i wiem ze nawet na najbardziej terenowym przelozeniu nie ma najmniejszych szans ze starym zmeczonym klr-em na szosowym przelozeniu, a co dopiero z klx , i mysle ze 20 , 30 kilo wagi nic tu nie zmieni. Owszem silnik trwaly i prosty w obsludze ale mulowaty , to powie ci kazdy kto dosiadal innych 600.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma XT wspólnego z TTR? :icon_mrgreen: …. To zupełnie inne motocykle…silniki takie same ale tez nie w 100% a reszta to niebo a ziemia … a jutro kupuje worek cementu i pakuje na moto bo to w terenie nie robi :P …ktos podaje ze ttr może być dobra dla założyciela tematu …Ty mówisz, ze nie jedzie a za chwile piszesz o XT co ma XT do TTR?? :crossy: … to tak jak by mówić ze XL600 a XR600 to to samo bo silniki identyczne prawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem TT 600 Belgrada, mam TTR600R z 2000r i lada dzien wystawie ja do sprzedania na Allegro - w sumie zaj... sprzet, ale...

ale w zimie kupiłem KLX650R, - za 3000 dołozyłem jeszcze 2000pln, rocznik 1994 ! i tym latam.

 

Klx to zajebisty sprzet, cała ekipa smiga na WR, exc520, CRF450 i YZ426 a ja nie widze różnicy... w kazdym razie nie takiej która warta jest 10 000pln

Pewnie ze żaden ze mnie P.Kurowski, czy inny Bembenik... ale w lesie daje ognia, podjazdy robi jak chce i w górach gdzie mieszkam sprawuje sie wysmienicie...

O motor trzeba dbać - ale O KAZDY MOTOR TRZEBA DBAĆ !!!

 

wiecej info - zapraszam na nasza strone WWW.ETMP.PRV.PL

 

PS.

 

mam 182cm i 103kg wagi - ten motor to kawał sprzeta i dedykowny raczej takiemu powożącemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

może ktoś wie jak były dlawione klx 650r? bo we włoskich papierach jest ze ma tylko 27kw czyli jakies 36 KM,

jakie były fabrycznie montowane gażniki, czy były jakies kryzy inne wałki ,wydechy? może ktos ma serwisowke do takiej bo ciezko znaleźć,

i jeszcze jedno pytanko czy ktos ma zarejestrowana wersje R i jak ma zrobione kierunkowskazy chodzi mi o elektryke

przymierzam sie do kupna takiej dlatego tyle pytań

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez R ka ma homologacje seryjnie , miedzy C a R jest spora roznica... a poto klupowac R ke aby miec lepsza zawieche , mocniejszy silnik , mniej kilo do dzwigania , palenie na kopajke

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a jak sie jezdzi KLX 650c???Zastanawiam sie nad kupnem jakiegos Enduro i nie wiem jakiego...Kazdy chwali inny Motocykl.Podoba mi sie Suzuki DR 650 RE 95 rok.

://moto.allegro.pl/item225501772_suzuki_dr_650_re_dr650_nie_xt_tt_ttr_klx_xr_.html

Edytowane przez Vania25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest dokładnie tak jak napisałeś każdy chwali co innego. Niewiem jak sie jeżdzi na klx-sie bo nigdy na nim nawet nie siedziałem. Jak Ci sie podoba DR to ją kup. Ja osobiście bym DR-y nie kupił, jedynie SE (ale nie sugeruj sie moja wypowiedzią zabardzo bo Dr-ą też nie jechałęm, jedynie słyszałem, a takie coś sie nie liczy)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...